www.svethardware.cz
>
>
>
>

Microsoft připravuje Office Mix, nový prezentační nástroj

Microsoft připravuje Office Mix, nový prezentační nástroj
, , aktualita
Ve světě kancelářského balíku Microsoft Office se objevila nová aplikace, která dostala označení Office Mix. Momentálně je k dispozici pro testování, takže vybraní uživatelé si mohou vyzkoušet, jak se liší v porovnání s klasickým PowerPointem.reklama
Microsoft nedávno představil kancelářský balík Office for iPad, aktualizoval Office Online a vypustil do světa Office 365 Personal. Slíbil ale i další změny a mezi ně evidentně patří také zbrusu nová aplikace Mix, která je nyní k vyzkoušení vybraným testerům na stránkách Microsoft Connect.

Office Mix je označen za interaktivní prezentační software a nejspíše bude cílen do oblasti vzdělávání. Má tak za úkol fungovat jako PowerPoint, ovšem s tím, že výsledné prezentace přemění na interaktivní online lekce, v nichž si uživatelé budou moci vyměňovat a sdílet dokumenty. Dle Microsoftu tu také budou nástroje pro záznam audia a videa, ručně psaného textu a také ukládání celých obrazovek. Bude tu také možnost do lekcí vkládat různé interaktivní části, jako jsou kvízy.

Výsledkem budou kompletní a komplexní prezentace, jež budou moci být sdíleny na Office Cloud, odkud si je uživatelé stáhnou jako připravené lekce, a to pomocí jakéhokoliv zařízení disponujícího webovým prohlížečem. Vyučující bude mít přehled o tom, kdo k jeho lekcím přistupoval a co v nich prováděl. Student s absencí tak může dostat možnost se doma podívat, co bylo ve škole probíráno, popřípadě se tak mohou zadávat individuální úkoly, atd.

Pokud si chcete Mix vyzkoušet, musíte mít k dispozici pozvánku s kódem, který si můžete vyžádat i na samotné stránce Microsoft Connect. A pro ty, kteří se přihlásili, ale nemají PowerPoint 2013, je připravena i 180denní verze této aplikace zdarma.

Zdroj: Hexus.net
Nejpopulárnější operační systémy
reklama
Nejnovější články
Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG
Společnost Warhorse Studios už od roku 2011 pracuje na hře, která bude zajímat zvláště české hráče. Jde totiž o RPG z prostředí samotného srdce českých zemí, a to na počátku 15. století. My se na ni teď podíváme podrobněji.
Dnes,  preview, Jan Vítek
Dell po akvizici EMC posiluje i cloudové partnerství s Master Internet Dell po akvizici EMC posiluje i cloudové partnerství s Master Internet
Serverhostingová společnost Master Internet byla v průběhu léta vybrána jako jedna z prvních pro nový progresivní typ partnerství společnosti Dell sdružující ověřené cloudové a hostingové poskytovatele.
Dnes,  inzerce, PR článek
Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty? Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty?
Jde o dva poměrně nové segmenty trhu informačních a komunikačních technologií, které již teď přinášejí dostatečně zajímavé technologie zákazníkům. Přitom jsme teprve na počátku rozvoje těchto segmentů a přínos příslušných řešení se podle všeho bude stupňovat.
Včera,  aktualita, Michal Hala
V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS
Americký soud potrestal dvaceti lety vězení muže kosovského původu, který měl bez oprávnění proniknout do databází a získaná osobní data poskytovat teroristům z tzv. Islámského státu za účelem vytváření seznamu potenciálních cílů.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik