www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Microsoft radí: odinstalujte si patch MS14-045

Microsoft radí: odinstalujte si patch MS14-045
, , aktualita
Pokud vás v posledních dnech trápí nestabilita systému Windows, pak na vině může být vadná záplata MS14-045, kterou Microsoft stáhnul z nabídky a doporučuje, ať si ji uživatelé ze systému odstraní.reklama
Microsoft Download Centre tedy již aktualizaci MS14-045 neobsahuje, protože dle stížností uživatelů způsobovala nestabilitu systému, který se poroučel do tolik (ne)populární modré obrazovky BSOD. Dle serveru ComputerWorld si stěžovali především uživatelé systému Windows 7 x64, ovšem to může být způsobeno značným rozšířením tohoto systému. Problém se nevyhnul ani novějším Windows 8 či Windows 8.1. Postiženi jsou prý ti, kteří mají OpenType fonty nainstalovány v nestandardních složkách, přičemž informace o plné cestě a názvu souboru jsou obsaženy v registrech.

Pokud tedy v systému máte bezpečnostní záplatu pod označením 'Security Update for Microsoft Windows (KB2982791)', což najdete v historii aktualizací, raději si ji odinstalujte. Tuto možnost najdete v seznamu nainstalovaných aktualizací (Ovladací panely - Programy - Programy a funkce - Nainstalované aktualizace). Měla by být mezi posledními, protože byla společně s osmi jinými aktualizacemi zabezpečení vypuštěna minulé úterý. Měla za úkol opravit tři chyby včetně problému s fonty a také chyby v jádře systému Windows.

Nicméně pokud se chyba již projevila, systém se nejspíše dostane do soukolí neustálých pádů systému, z nichž není žádná jednoduchá cesta ven. Pak je třeba použít návod, který Microsoft zveřejnil na svých stránkách, což zahrnuje opravu systému z instalačního média, mazání souborů z příkazové řádky a opravu registrů.

Zdroj: Hexus.net
Nejpopulárnější operační systémy
reklama
Nejnovější články
Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth
Čínská armáda uvedla, že vynalezla kvantový radar, proti němuž by byla technologie stealth, do níž americká armáda investovala stovky miliard dolarů, naprosto bezradná. Číňané by tak výrazně ovlivnili poměr sil.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
O koupi Twitteru má zájem i Disney O koupi Twitteru má zájem i Disney
Samotná společnost Disney dle serveru TechCrunch nyní má vyjednávat s bankami, aby zjistila, zda si může dovolit akvizovat Twitter, jehož hodnota na burze nedávno prudce vzrostla. Co by z toho takový Disney ale mohl mít?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3 Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3
Herním světem v těchto dnech hýbe nová závodní hra Forza Horizon 3, kterou vydává Microsoft, a tak není ani divu, že se objevila speciální edice konzole Xbox One S. Ta je laděna do tvarů automobilu Audi R8, ovšem koupit si ji nemůžeme.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné
Společnost EIZO si připravila dva nové monitory z řady ColorEdge, které umožňují hardwarovou kalibraci obrazu a jsou určeny pro zpracování fotografií, videa a vůbec práci s grafikou. Co všechno nám nabídnou?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD
Samsung na Global SSD Summit v Koreji vedle nových modelů SSD 960 PRO a EVO odhalil také nové kontrolery, které mají změnit možnosti modelů SSD pro formát M.2. Jde o kontrolery Polaris, jež přicházejí s designem PoP (Package on Package).
Dnes,  aktualita, Jan Vítek