www.svethardware.cz
>
>
>

Microsoft u nás otevře vývojové centrum pro 200 lidí

Microsoft u nás otevře vývojové centrum pro 200 lidí
, , aktualita
Pražský Microsoft se rozšíří o zbrusu novou vývojovou divizi Dynamics CRM, v níž by mělo najít místo cca 200 zaměstnanců. První z nich budou přijati ještě do konce tohoto roku a půjde především o softwarové inženýry.reklama
Microsoft již u nás provozuje vývojové centrum služby Skype, které zaměstnává na 250 lidí, takže Dynamic CRM se stane už druhou technologickou divizí Microsoftu v České republice. Do konce tohoto roku chce firma přijmout prvních 80 lidí, jejichž řady rozšíří v příštích dvou až třech letech dalších cca 120 zaměstnanců, a to především absolventů vysokých škol s technickým zaměřením. Nábor lidí už probíhá a zájemci se mohou hlásit přímo na internetových stránkách Microsoftu.

Tato náborová kampaň je v současné době největší, kterou Microsoft ve střední Evropě realizuje. Noví zaměstnanci budou mít za úkol pracovat na vývoji nových produktů a vylepšování těch stávajících a také na rozvoj vztahů se zákazníky (Customer Relations Management). Stanou se součástí globální divize Microsoft Dynamics CRM, a tak budou spolupracovat s kolegy v USA, Indii, Dánsku a Švýcarsku.

Prahu si Microsoft opět vybral díky její centrální poloze v České republice, celkové atraktivitě a na rozhodnutí měla vliv také výborná reputace vývojářského týmu Skype a moderní pracoviště Microsoftu. V Praze jsou také k dispozici talentovaní absolventi vysokých škol, a to celkově přispělo k rozhodnutí, že by se nové CRM centrum mělo umístit právě do ČR.

V tuto dobu Microsoft hledá zkušenější programátory na pozice Software Engineer, Senior Software Engineer a Software Engineering Manager. Zakrátko se také otevřou pozice jako Program Manager nebo UX Designer. Zájemcům o pracovní pozici chce Microsoft nabídnout své zázemí jako jedné z největších SW společností na světě, možnost pracovat s novými technologiemi a práci na moderních produktech.

Zdroj: TZ Microsoft
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Google uvede Andromedu – dostanou Windows konečně relevantní konkurenci? Google uvede Andromedu – dostanou Windows konečně relevantní konkurenci?
Podle všeho to vypadá, že společnost Google uvede v nejbližší době nový operační systém Andromeda, který je určený pro desktop. Cílem je využít to nejlepší z mobilního a desktopového světa. Mají se v Redmondu čeho bát?
Včera,  aktualita, Michal Hala
Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC
Společnost Nanoxia už na Computexu 2015 představila svůj 'NanoXia Project', který připomněla ještě také letos na Gamescomu. Jeho výsledkem je skříň Nanoxia Project S označená za hi-end skříň pro HTPC sestavy.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov
Astronomové mohli sledovat vůbec první případ hvězdy, která byla tak masivní, že přeskočila stádium supernovy a rovnou se zhroutila do podoby černé díry. Můžeme tak mluvit o první zaznamenané neúspěšné supernově.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu
Elon Musk má se svou společností SpaceX velké plány. Vývoj znovupoužitelných raket vede k hlavnímu cíli: dobýt rudou planetu. Na včerejší konferenci Making Humans a Multiplanetary Species Elon Musk představil své plány.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková,  1 komentář
Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou? Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou?
Můžeme se těšit na novou generaci základních desek se socketem AMD AM4, která bude určena pro procesory Zen i nová APU BristolRidge. Na dvě takové se už můžeme podrobně podívat, na svědomí je má společnost Gigabyte.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  4 komentáře