www.svethardware.cz
>
>
>
>

Microsoft ukazuje novinky v Office 2016

Microsoft ukazuje novinky v Office 2016
, , aktualita
Microsoft překvapuje, když již představil svůj Office 2016, avšak jen pro Business předplatitele. Ostatní uživatelé zatím mají smůlu, ale aspoň se můžeme podívat, co nám Microsoft připravil nového.reklama
Je nutno hned podotknout, že v tomto případě se jedná o Office 2016, tedy nikoliv o verzi určenou pro dotyková zařízení, která byla představena s Windows 10 Technical Preview. Office 2016 je zatím k dispozici pro vývojáře prostřednictvím stránky Microsoft Connect.

Zatím se sice nejedná přímo o verzi, která je určená pro koncového zákazníka, ale spíše pro obchodníky a IT manažery, nicméně to nám nezabrání, abychom nevypozorovali, co by si Microsoft mohl se svým Office 2016 připravit pro uživatele.

Zde jsou hlavní body:
  • Ochrana ztráty dat pro Word, Excel a PowerPoint. Tato funkce umožní zabezpečit dokumenty z Office 2016 díky centrálnímu sdílení a ochraně autorů dokumentů. Ochrana ztráty dat byla zatím funkční jen pro Exchange, Outlook, OneDrive pro businessmeny a SharePoint.
  • Technické vylepšení Outlooku. Microsoft ukázal spoustu vylepšení ve svém e-mailovém klientovi. Ta zahrnují vícestupňovou podporu ověření pravosti, další možnosti nastavení úložiště, lepší výkonnost a spolehlivější vyhledávání.
  • Nové funkce správy. Nově je rozšířena nabídka správy jednotlivých prvků, větší flexibilita aktualizací nebo nový způsob správy aktivace zařízení napříč všemi uživateli.
  • Funkce přístupu. Microsoft slibuje lepší přístup s klávesnicí pro většinu prvků Excelu a také řešil problémy s čitelností v Outlooku. Dále se konečně dočkáme i tmavého grafického tématu.
Zatím ještě není známo, kdy přesně Microsoft uvede Office 2016 pro všechny uživatele, ale mělo by se tak stát kolem konce letošního roku. Do té doby nás Microsoft bude krmit dalšími preview a ukázkami nových funkcí. Podle současných zpráv to vypadá, že se máme na co těšit.

Zdroj: www.pcworld.com
Nejpopulárnější operační systémy
reklama
Nejnovější články
Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD
Samsung na Global SSD Summit v Koreji vedle nových modelů SSD 960 PRO a EVO odhalil také nové kontrolery, které mají změnit možnosti modelů SSD pro formát M.2. Jde o kontrolery Polaris, jež přicházejí s designem PoP (Package on Package).
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Asus ohlásil první desku s Intel Apollo Lake Asus ohlásil první desku s Intel Apollo Lake
Společnost Intel nedávno vypustila do světa procesory generace Apollo Lake, čili nová slabá Pentia a Celerony navazující na Braswell. Nyní přichází Asus, který jeden z nich využívá na své nové základní desce.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Hubble našel na Europě nejspíše silné vodní gejzíry Hubble našel na Europě nejspíše silné vodní gejzíry
NASA včera uspořádala videokonferenci, před níž ohlásila důležitý nález týkající se měsíce Europa obíhajícího kolem Jupiteru. Hubble na něm zachytil nejspíše silné vodní gejzíry, díky nimž bude daleko snadnější hledat známky života.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže
Na samotném začátku tohoto měsíce explodovala raketa Falcon 9 společnosti SpaceX a ta se od té doby snažila zjistit především to, co tuto nehodu způsobilo. Nyní už to vypadá, že "viník" byl nalezen, a to héliová nádrž.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře
Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody
Ani samořízeným vozům se čas od času nevyhne nehoda, ale naprostou většinu z nich způsobí řidič běžného automobilu. Nejinak je tomu i v případě poslední nehody, která je nejspíš jednou z největších, do jaké bylo zapleteno SUV od Googlu.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik