www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Microsoft uvedl 1TB verzi herní konzole Xbox One

Microsoft uvedl 1TB verzi herní konzole Xbox One
, , aktualita
Microsoft uvedl novou verzi své herní konzole Xbox One. Ta dostala větší 1TB pevný disk. Další změnou je nový ovladač s 3,5mm jackem, možnost dokoupit bezdrátový adaptér a najdete tu i plnou verzi hry.reklama
Xbox One bude od 16. června možné sehnat i ve verzi s 1TB pevným diskem. Bude mít matný černý povrch a další novinkou je 3,5mm stereo jack na ovladači. Díky tomu bude možné přímo upravovat hlasitost a Microsoft slibuje i kvalitnější zvuk. To ale zdaleka není všechno. Můžete si zakoupit i bezdrátový adaptér Xbox Wireless Adapter for Windows, který dovolí používat nový ovladač i pro herní PC s operačním systémem Windows 10.


Microsoft Xbox One 1TB


Tento adaptér bude k dispozici za $25, případně za $80 v setu s novým ovladačem. Nová 1TB konzole Xbox One pak má stát $399 a stávající 512GB verze bude mít doporučenou koncovou cenu $349. V balení bude plná verze hry Halo: The Master Chief Collection.

Zdroj: arstechnica.com, geek.com

Microsoft Xbox One 1TB
lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Nejpopulárnější herní konzole
reklama
Nejnovější články
Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže
Na samotném začátku tohoto měsíce explodovala raketa Falcon 9 společnosti SpaceX a ta se od té doby snažila zjistit především to, co tuto nehodu způsobilo. Nyní už to vypadá, že "viník" byl nalezen, a to héliová nádrž.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře
Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody
Ani samořízeným vozům se čas od času nevyhne nehoda, ale naprostou většinu z nich způsobí řidič běžného automobilu. Nejinak je tomu i v případě poslední nehody, která je nejspíš jednou z největších, do jaké bylo zapleteno SUV od Googlu.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars
Společnost SpaceX má s ohledem letů na Mars velice ambiciózní plány, do nichž spadá také využití silnějších motorů, než jaká má dnes k dispozici. Jedná se o vyvíjený Raptor, který byl nyní vůbec poprvé vyzkoušen.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019 AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019
Nyní je aktuální generace APU Bristol Ridge, ale my už se můžeme podívat do budoucnosti, kde se rýsují již 7nm APU založená na procesorové architektuře Zen Plus. Jde o Gray Hawk chystané na rok 2019.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  3 komentáře
Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit
Agentura Reuters přinesla zprávu, že Twitter vyjednává s hned několika technologickými společnostmi a hledá mezi nimi tu, která by jej byla ochotna koupit. Není to ani tak moc překvapivé vzhledem k tomu, jaké finanční výsledky Twitter má v posledních letech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek