www.svethardware.cz
>
>
>

Modding v barvách Gigabyte: podívejte se na to nejlepší

Modding v barvách Gigabyte: podívejte se na to nejlepší
, , aktualita
Společnost Gigabyte na Computexu ukazovala výsledky některých ze světově nejlepších casemodderů, na které se nyní můžeme podívat. Se svým exponátem přišel i samotný Gigabyte na motivy filmu Krotitelé duchů.reklama
Dle tiskové zprávy je casemodding v posledních letech stále populárnější. Osobně bych však řekl, že ačkoliv to může platit o tom profesionální, pak ten amatérský je spíše na ústupu, pokud však moddingem nemyslíme zakoupení skříně s oknem, podsvícenými ventilátory a LED pásky. Profesionální casemoddeři však bezpochyby nezahálí, což dokazují i fotografie z Computexu, kde Gigabyte ukazoval své i cizí výsledky snažení.

K vidění jsou opravdové casemody, čili upravené sériové počítačové skříně, ale i výtvory, jež jako základ žádnou běžnou skříň evidentně nemají a pokud mají, tak z ní téměř nic nezbylo. Příklad prvního druhu modifikací můžeme vidět hned na první fotografii, kde je počítač doplněný o nezbytný rotační kulomet (i když ani zde není jisté, že základem je opravdu počítačová skříň).

Další fotografie už ukazují jakousi vesmírnou loď a pak vysokozdvižný vozík, kde už nelze vidět žádnou podobnost s počítačovou skříní.

Samotná společnost Gigabyte se pochlubila především počítačovou skříní z Lega, která má za téma klasický film Ghostbusters, čili Krotitele duchů. Na svědomí ji mají Benny Shieh a Janus Yeh. Ti se vyřádili především na podsvícení, i když to tedy z fotografie není moc patrné. Můžete ale vidět LED ve svítidlech uvnitř modelu a na opačné straně jsou pak venkovní reflektory.

Na veškeré fotografie prezentovaných casemodů se můžete podívat zde.

Zdroj: TZ Gigabyte

Zajímá Vás něco o produktech Gigabyte?


Zeptejte se v našem diskuzním fóru! Ve spolupráci se společností Gigabyte jsme vytvořili podpůrné fórum pro jejich produkty, v němž na Vaše otázky odpovídá její zástupce. Pokud Vás o produktech Gigabyte něco zajímá, neváhejte do této sekce napsat (je nutné být na fóru přihlášený).

Nejpopulárnější základní desky Gigabyte
reklama
Nejnovější články
Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth
Čínská armáda uvedla, že vynalezla kvantový radar, proti němuž by byla technologie stealth, do níž americká armáda investovala stovky miliard dolarů, naprosto bezradná. Číňané by tak výrazně ovlivnili poměr sil.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
O koupi Twitteru má zájem i Disney O koupi Twitteru má zájem i Disney
Samotná společnost Disney dle serveru TechCrunch nyní má vyjednávat s bankami, aby zjistila, zda si může dovolit akvizovat Twitter, jehož hodnota na burze nedávno prudce vzrostla. Co by z toho takový Disney ale mohl mít?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3 Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3
Herním světem v těchto dnech hýbe nová závodní hra Forza Horizon 3, kterou vydává Microsoft, a tak není ani divu, že se objevila speciální edice konzole Xbox One S. Ta je laděna do tvarů automobilu Audi R8, ovšem koupit si ji nemůžeme.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné
Společnost EIZO si připravila dva nové monitory z řady ColorEdge, které umožňují hardwarovou kalibraci obrazu a jsou určeny pro zpracování fotografií, videa a vůbec práci s grafikou. Co všechno nám nabídnou?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD
Samsung na Global SSD Summit v Koreji vedle nových modelů SSD 960 PRO a EVO odhalil také nové kontrolery, které mají změnit možnosti modelů SSD pro formát M.2. Jde o kontrolery Polaris, jež přicházejí s designem PoP (Package on Package).
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář