www.svethardware.cz
>
>
>

Monitory LG pro 2014: vysoké rozlišení a velké obrazovky

Monitory LG pro 2014: vysoké rozlišení a velké obrazovky
, , aktualita
Společnost LG Electronics se pochlubila s monitovými novinkami, s nimiž přicestuje na CES 2014. Představí tak svou řadu pro rok 2014, v níž budou figurovat především velké úhlopříčky a rozlišení, která daleko přesáhnou dnešní standard, Full HD.reklama
LG Electronics na veletrhu CES 2014, který odstartuje hned z kraje nového roku, představí mimo jiné monitory UM95, mezi nimiž bude vyčnívat 34" panel IPS s poměrem stran 21:9 a rozlišením 3440 x 1440. K dispozici pak bude rovněž 29" verze. Mezi jeho rozhraní bude krom těch klasických patřit také Thunderbolt 2, jenž dokáže díky podpoře DisplayPort 1.2 nakrmit i monitor s rozlišením 4K, i když jen v omezeném počtu snímků za sekundu (20 FPS). S rozlišením monitorů UM95 však nebude mít problém a rovněž pak bude možné je díky Thunderbolt 2 připojovat za sebe na jeden port. LG dále slibuje přesné zobrazení barev, kalibraci pomocí softwaru True Color Finder a 99% pokrytí prostoru sRGB.

Monitory řady UM65UB65 přijdou ve 25", 29" a 34" úhlopříčkách a představují o něco levnější řešení než UM95. LG o nich mluví jako o kancelářských (ergononické UB65) a univerzálních monitorech a rovněž by mělo jít o panely IPS s poměrem stran 21:9. Dočkáme se zde rozhraní HDMI, DisplayPort a také jistých funkcí 4-Screen Split a Dual Link-up.

Nakonec nemohou chybět monitory s rozlišením 4K, a to model 31MU9527MB85 řady Color Prime. Ty taka nabídnou nativní rozlišení 4096 x 2160, hardwarovou kalibraci obrazu, 99% pokrytím prostoru Adobe RGB a v případě řady Color Prime také rozhraním Thunderbolt 2. Tyto monitory budou tedy určeny především pro profesionály žádající kvalitní obraz.

Zdroj: techPowerUp
Nejpopulárnější LCD monitory
reklama
Nejnovější články
Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG
Společnost Warhorse Studios už od roku 2011 pracuje na hře, která bude zajímat zvláště české hráče. Jde totiž o RPG z prostředí samotného srdce českých zemí, a to na počátku 15. století. My se na ni teď podíváme podrobněji.
Dnes,  preview, Jan Vítek
Dell po akvizici EMC posiluje i cloudové partnerství s Master Internet Dell po akvizici EMC posiluje i cloudové partnerství s Master Internet
Serverhostingová společnost Master Internet byla v průběhu léta vybrána jako jedna z prvních pro nový progresivní typ partnerství společnosti Dell sdružující ověřené cloudové a hostingové poskytovatele.
Dnes,  inzerce, PR článek
Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty? Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty?
Jde o dva poměrně nové segmenty trhu informačních a komunikačních technologií, které již teď přinášejí dostatečně zajímavé technologie zákazníkům. Přitom jsme teprve na počátku rozvoje těchto segmentů a přínos příslušných řešení se podle všeho bude stupňovat.
Včera,  aktualita, Michal Hala
V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS
Americký soud potrestal dvaceti lety vězení muže kosovského původu, který měl bez oprávnění proniknout do databází a získaná osobní data poskytovat teroristům z tzv. Islámského státu za účelem vytváření seznamu potenciálních cílů.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik