www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

MSI a zlatá edice GTX 980 Ti s celoměděným chladičem

MSI a zlatá edice GTX 980 Ti s celoměděným chladičem
, , aktualita
Společnost MSI přichází na trh s limitovanou edicí grafické karty GTX 980Ti GAMING 6G Golden Edition, která nabídne jednak tři režimy lišící se výkonem a také výkonný celoměděný chladič, jenž umožní vysoké přetaktování.reklama
MSI GTX 980Ti GAMING 6G Golden Edition je tedy karta, kterou můžeme snadno provozovat na výrazně vyšších taktech i díky výkonnému celoměděnému chladiči, který má označení Twin Frozr V. Slibuje také tichý provoz, ale to samozřejmě při nízké zátěži, při níž mohou moderní grafické karty pracovat se zcela pasivním chlazením.

K dispozici budeme mít tedy chladič se čtyřmi samostatnými heatpipe, které jsou napojeny na měděné žebroví a to budou profukovat dva velké ventilátory. Díky tomu karta zvládne pracovat i v OC režimu s taktem GPU 1190 až 1291 MHz a dokonce s přetaktovanými paměťmi na 7096 MHz. V ostatních režimech už budou mít výchozích 7010 MHz, přičemž jde o Gaming s GPU na 1140 až 1228 MHz a Silent, v němž GPU pracuje na 1000 až 1076 MHz. Standardní karta MSI GTX 980 Ti GAMING pro porovnání pracuje na 1178 až 1279 MHz se 7010MHz paměťmi.

Chladič by měl zůstat měděně lesklý, neboť MSI jej opatřilo ochrannou protioxidační vrstvou. Nevýhoda ale bude vysoká hmotnost 1338 gramů, která bude vysoce namáhat především slot PCI Express. Klasické karty stejného typu váží něco málo přes kilogram.

Jednotlivé režimy můžeme nastavit pomocí aplikace MSI GAMING, vedle níž tu je také MSI Afterburner pro další pokusy o přetaktování. Nezapomnělo se také na XSpilt Gamecaster v2 pro streamování videí z her přes internet. Nakonec MSI slibuje malé překvapení, které najdeme v krabici společně s kartou. Karta bude vystavována na Madrid Games Week ve Španělsku již tento týden. O ceně a dostupnosti zpráva nemluví.

Zdroj: TZ MSI
Nejpopulárnější grafické karty
reklama
Nejnovější články
SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars
Společnost SpaceX má s ohledem letů na Mars velice ambiciózní plány, do nichž spadá také využití silnějších motorů, než jaká má dnes k dispozici. Jedná se o vyvíjený Raptor, který byl nyní vůbec poprvé vyzkoušen.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019 AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019
Nyní je aktuální generace APU Bristol Ridge, ale my už se můžeme podívat do budoucnosti, kde se rýsují již 7nm APU založená na procesorové architektuře Zen Plus. Jde o Gray Hawk chystané na rok 2019.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit
Agentura Reuters přinesla zprávu, že Twitter vyjednává s hned několika technologickými společnostmi a hledá mezi nimi tu, která by jej byla ochotna koupit. Není to ani tak moc překvapivé vzhledem k tomu, jaké finanční výsledky Twitter má v posledních letech.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Šestá Civilizace se blíží, co budeme potřebovat? Šestá Civilizace se blíží, co budeme potřebovat?
Už za necelý měsíc si budeme moci zahrát šestý díl hry Civilization Sida Meiera. Vývojářské studio Firaxis společně s 2K Games nyní oznamuje, jaké jsou minimální a doporučené specifikace pro PC. Stačit bude i slabší sestava.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
NVIDIA chystá 75W GeForce GTX 1050 a 1050 Ti NVIDIA chystá 75W GeForce GTX 1050 a 1050 Ti
Už dříve se objevily informace o chystané kartě NVIDIA GeForce GTX 1050, přičemž dnes už se můžeme podívat na očekávané specifikace také lepší verze s označením GTX 1050 Ti. Co nám tyto modely s TDP pod 75 W nabídnou?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek