MSI A88XI AC: Mini-ITX pro AMD Kaveri

MSI A88XI AC: Mini-ITX pro AMD Kaveri
, , aktualita
V záplavě nových malých desek pro procesory Intel nebo rovnou s integrovanými procesory Intel se objevuje model A88XI AC, který je určen pro procesory do socketu FM2+, čili i nové AMD Kaveri.reklama
Zrovna u procesorů AMD Kaveri má smysl jejich využití u malých sestav, a to díky jejich silným grafickým jádrům, jež dokáží zastat práci levnějších grafických karet. Společnost MSI si pro to připravila základní desku A88XI AC formátu Mini-ITX, která je kompatibilní i se staršími APU generací Richland a Trinity.

Tato deska také nabízí velmi slušnou výbavu, neboť jí nechybí Intel Dual Band Wireless AC WiFi a Bluetooth, čtyři rozhraní SATA 6 Gbps a také slot PCI Express 3.0 x16 v případě, že by nám integrovaná grafika nestačila, nebo bychom snad chtěli tento slot využít i jinak. Dále tu pak je i dvojice slotů pro paměti DDR3 DIMM a zdá se že i dostatek prostoru kolem čipové sady pro instalaci procesorového chladiče, takže na svou velikost je tato deska opravdu efektivně využita.


Zadní panel také není zrovna poloprázdný a obsahuje jeden kombinovaný PS/2 pro klávesnici nebo myš, nad nímž je optický S/PDIF. Dále tu máme obrazové výstupy D-Sub, DVI a také HDMI 1.4a připravený na rozlišení 4K UHD, čili 4096 x 2160. Výčet pokračuje čtyřmi USB 2.0 a dvěma USB 3.0, což by tedy mohlo být spíše naopak, dále nesmí chybět gigabitový Ethernet a také audio výstupy.

Komponenty využité na této desce patří do Military Class 4 a pak tu máme dle očekávání i OC Genie 4, Click BIOS 4 & Command Center. Cenu ani dostupnost MSI neprozradilo.

Zdroj: techPowerUp
Nejpopulárnější základní desky
reklama
Nejnovější články
Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth
Čínská armáda uvedla, že vynalezla kvantový radar, proti němuž by byla technologie stealth, do níž americká armáda investovala stovky miliard dolarů, naprosto bezradná. Číňané by tak výrazně ovlivnili poměr sil.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
O koupi Twitteru má zájem i Disney O koupi Twitteru má zájem i Disney
Samotná společnost Disney dle serveru TechCrunch nyní má vyjednávat s bankami, aby zjistila, zda si může dovolit akvizovat Twitter, jehož hodnota na burze nedávno prudce vzrostla. Co by z toho takový Disney ale mohl mít?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3 Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3
Herním světem v těchto dnech hýbe nová závodní hra Forza Horizon 3, kterou vydává Microsoft, a tak není ani divu, že se objevila speciální edice konzole Xbox One S. Ta je laděna do tvarů automobilu Audi R8, ovšem koupit si ji nemůžeme.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné
Společnost EIZO si připravila dva nové monitory z řady ColorEdge, které umožňují hardwarovou kalibraci obrazu a jsou určeny pro zpracování fotografií, videa a vůbec práci s grafikou. Co všechno nám nabídnou?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD
Samsung na Global SSD Summit v Koreji vedle nových modelů SSD 960 PRO a EVO odhalil také nové kontrolery, které mají změnit možnosti modelů SSD pro formát M.2. Jde o kontrolery Polaris, jež přicházejí s designem PoP (Package on Package).
Dnes,  aktualita, Jan Vítek