www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

MSI Aegis: originální herní PC

MSI Aegis: originální herní PC
, , aktualita
Společnost MSI vyslala do světa novou řadu herních PC, a to Aegis s originálním zpracováním a relativně malými rozměry. Jeho tělo má objem necelých 20 litrů a může nést desktopové komponenty.reklama
Počítače MSI Aegis využívají svou vlastní, speciálně navrženou skříň, která má rozměry 433 x 376 x 169 mm a objem 19,6 litru. Dovnitř můžeme vměstnat přinejlepším procesor Intel Core i7-6700 a k němu grafickou kartu NVIDIA GeForce GTX 970, takže nejde o to nejlepší, co můžeme dnes získat. Tomu by ale měla odpovídat také cena, kterou se však nedozvíme. To i proto, že na trzích budou dostupné různé konfigurace.

Vybrané hardwarové komponenty tvoří se skříní jeden kompaktní celek, do něhož také zapadá 350W napájecí zdroj umístěný v podstavci. I kvůli němu tak nemáme možnost si zvolit silnější grafickou kartu a procesor navíc bude limitovaný i svým chlazením, které zajišťuje speciální vzduchový chladič napojený na dvě heatpipe viditelné pod grafickou kartou. MSI ale i tak slibuje, že jeho systém Silent Storm Cooling 2 bude efektivní a tichý. Nicméně nemá smysl do tohoto PC instalovat procesor řady K, když je tu slabší zdroj a malý procesorový chladič.

MSI ale nezapomnělo na možnost upgradu, a to procesoru, grafické karty i úložných zařízení, které mají být dobře a snadno přístupné. Vedle toho je uvnitř zabudováno RGB podsvícení "Mystic Light", které nabízí různé efekty jako blikání v rytmu hudby nebo pulzování. Zvukovou stránku zajistí MSI Audio Boost 3 a Nahimic Sound Technology (7.1 kanálů)

Co se týče plných hardwarových specifikací, na výběr je mezi Core i5-6400 a Core i7-6700 a GeForce GTX 960 a 970. Pak tu je až 32 GB DDR4-2133, čipset Intel B150, místo pro dva pevné disky, jedno 2,5" zařízení a jeden M.2 SATA SSD (bohužel tedy ne M.2 pro PCIe). Nechybí ale Wi-Fi 802.11ac s Bluetooth 4.2, Gb Ethernet, tenká Super Multi DVD a mezi rozhraními najdeme rovněž USB C, ale s propustností 5 Gb/s.

Nejde tedy o herní počítače s tou nejlepší výbavou, jakou můžeme koupit, spíše taková střední třída. Až přijdou koncem tohoto měsíce na trh, měly by být k dispozici s kopií hry The Division zdarma.

Zdroj: Hexus.net
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence
Velké světové technologické společnosti Google, Microsoft, Facebook, Amazon a IBM se rozhodly, že vytvoří partnerskou organizaci, která bude sledovat a usnadňovat vývoj technologií umělé inteligence. Co to znamená?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity
Kanadská společnost D-Wave si nárokuje prvenství jako prodejce komerčně dostupného kvantového počítače. Podívejme se na to, co má v rukou nyní, neboť se pochlubila s modelem využívajícím 2048 quibitů.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta
Již nějaký ten pátek víme, že NVIDIA se chystá po generaci GPU Pascal přijít s čipy Volta. Ty ještě v případě grafických karet zdaleka nejsou aktuální, ovšem to NVIDII nezabránilo představit nový produkt Xavier, který je na GPU Volta postaven.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky
USB Implementers Forum oznamuje nový standard pro využití moderního konektoru USB Type-C. Jedná se o USB Audio Device Class 3.0, který má posloužit jako hlavní řešení pro připojení rozličných zařízení.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  4 komentáře
Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu
Společnost Samsung nedávno představila své nové produkty, ale při té příležitosti se také rozpovídala o své vizi budoucnosti SSD. Jak mají tedy tato úložná zařízení postupně nahrazovat pevné disky a co jim k tomu pomůže?
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  3 komentáře