www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

MSI Aegis Ti: dvě GTX 1080 v akci

MSI Aegis Ti: dvě GTX 1080 v akci
, , aktualita
Společnost MSI přináší na trh nový herní desktop Aegis Ti, který je určen pro ty nejnáročnější zákazníky. Jde totiž o PC vybaveno dvěma grafickými kartami GeForce GTX 1080 v SLI a v jeho možnostech je budoucí upgrade.reklama
MSI Aegis Ti se staví do čela desktopové řady Aegis a nabízí krom dvou nových grafických karet MSI GeForce GTX 1080 ve 2-way SLI (na výběr bude ale i slabší konfigurace) také procesor Intel Core řady K, což je dle očekávání Core i7-6700K "Skylake" s možností snadného přetaktování. A to se bude vzhledem ke dvojici tak silných grafických karet opravdu hodit. MSI se dále chlubí designem svého PC, chlazením Silent Storm Cooling 3 a možností budoucího upgradu komponent. Však jde v podstatě o normální sestavu založenou na běžných komponentách. MSI Aegis Ti bude k dispozici od tohoto měsíce.

MSI Aegis Ti je také připraven pro VR headsety, což znamená, že má krom předních portů USB 3.0 také HDMI port, abychom k němu mohli headset snadno a rychle připojit. Procesor Intel Core i7 lze s pomocí jednoho tlačítka ihned přetaktovat, což ale není výsada systému Aegis Ti, ale moderních základních desek, které dokáží odemčené procesory automaticky taktovat.

Silent Storm Cooling 3 zase využívá "tři samostatné vzduchové proudy" pro jednotlivé komponenty, ať se pod tím skrývá cokoliv. Lze si jen domyslet, že jde o jakési vzduchové tunely pro procesor a obě grafiky. Pak můžeme zmínit síťové řešení Killer Double Shot Pro, které může spojit propustnost Wi-Fi a Ethernetu a především úložný systém Super RAID 4 využívající SSD pro rozhraní M.2 s PCI Express 3.0 x4. A jako obvykle nechybí ani RGB LED podsvícení.
 • Procesor - Intel 6th gen Core i7-6700K processor
 • Operační systém - Windows 10
 • Čipset - Intel Z170
 • Grafická karta - NVIDIA GeForce GTX 1080 8GB GDDR5X (SLI)
 • Operační paměť - 4x SO-DIMM DDR4 2400 MHz až 64GB
 • Úložiště - 2x 3,5” HDD SATA Gen3 / 1x 2.5” SSD/HDD SATA Gen3 / 2x M.2 PCI-E SSD
 • Síť - Killer LAN E2400 + Killer WiFi 1435AC / Bluetooth 4.1
 • Optická mechanika - Slim tray Super Multi DVD
 • Zdroj - 850W 80PLUS Platinum
 • Rozměry - 510 mm x 196 mm x 506 mm
 • I/O porty - 1x USB 3.1 Gen 2 type C, 1x USB 3.1 Gen 2 Type A, 1x USB 3.1 Gen 1 type A, 1x HDMI Out, Earphone/Microphone jack, 7 in 1 audio jack, 4x USB 3.1 Gen 1 type A, 4x USB 2.0, 1x RJ45 LAN, 1x HDMI out, 1x P/S 2

Zdroj: TZ MSI
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence
Velké světové technologické společnosti Google, Microsoft, Facebook, Amazon a IBM se rozhodly, že vytvoří partnerskou organizaci, která bude sledovat a usnadňovat vývoj technologií umělé inteligence. Co to znamená?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity
Kanadská společnost D-Wave si nárokuje prvenství jako prodejce komerčně dostupného kvantového počítače. Podívejme se na to, co má v rukou nyní, neboť se pochlubila s modelem využívajícím 2048 quibitů.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta
Již nějaký ten pátek víme, že NVIDIA se chystá po generaci GPU Pascal přijít s čipy Volta. Ty ještě v případě grafických karet zdaleka nejsou aktuální, ovšem to NVIDII nezabránilo představit nový produkt Xavier, který je na GPU Volta postaven.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky
USB Implementers Forum oznamuje nový standard pro využití moderního konektoru USB Type-C. Jedná se o USB Audio Device Class 3.0, který má posloužit jako hlavní řešení pro připojení rozličných zařízení.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  4 komentáře
Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu
Společnost Samsung nedávno představila své nové produkty, ale při té příležitosti se také rozpovídala o své vizi budoucnosti SSD. Jak mají tedy tato úložná zařízení postupně nahrazovat pevné disky a co jim k tomu pomůže?
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  3 komentáře