www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

MSI Gaming 27: výkonné herní AiO

MSI Gaming 27: výkonné herní AiO
, , aktualita
MSI vedle herních notebooků nové generace připravilo také herní All-in-One PC Gaming 27, které je založeno na 27" displeji a pod kapotou má slušnou výbavu založenou na CPU Intel a GPU NVIDIA.reklama
Ovšem nejde ve všech případech o desktopovou výbavu, neboť tu máme GeForce GTX 980M. To je škoda, neboť nyní se už i do notebooků montuje desktopová GeForce GTX 980 a ta by tak jistě šla využít i zde. Je ale třeba poznamenat, že použitá GeForce je vybavena 8 GB paměti GDDR5. Na procesor Intel Core i7-6700 z aktuální generace Skylake si ale stěžovat nebudeme. Jde o výkonné čtyřjádro s podporou Hyperthreadingu a až 64 GB paměti DDR4 ve dvoukanálovém zapojení.

Dále tu máme kombinaci Ethernetu a Wi-Fi v podobě síťovek Killer E2400 a Killer Wireless-AC 1535, které mohou spojit své síly v rámci Killer DoubleShot Pro a nabídnout vyšší datovou propustnost. Úložné řešení Super RAID 4 pak kombinuje dvě nejmenovaná SSD pro M.2 s propustností až 32 Gb/s a podporou NVMe. MSI bohužel neuvádí, jaký typ SSD konkrétně používá, takže ani nemůžeme lépe říci, jaký výkon můžeme očekávat. MSI však uvádí alespoň to, že jde o 3300 MB/s, což se týká samozřejmě sekvenčního čtení. Vedle dvou SSD se pak dovnitř ještě vejde jeden pevný disk a také optická mechanika. S nedostatkem místa se ostatně dle následujícího obrázku MSI vůbec nemuselo potýkat.

O zvuk se postará jako obvykle integrovaný kodek s Nahimic Audio Enhance, což zajistí virtuální surround, zvýraznění basů či mluveného slova a různé jiné zvukové funkce.


Specifikace MSI GAMING 27
 • Procesor - Intel Core i7-6700 Quad-Core (až 4 GHz)
 • Operační systém - Microsoft Windows 10
 • LCD / Dotykový Panel - 27” LED podsvícený (Full HD / 1920 x 1080), Anti-Glare, kapacitní dotyková vrstva (pouze modely Gaming 27T)
 • Čipset - Intel H170
 • Grafická karta - NVIDIA GeForce GTX 980M 8 GB GDDR5
 • Operační paměť - DDR4 2133 4x SO-DIMM / Maximum 64 GB
 • Úložiště - 1x 3,5“ HDD / 2x M.2 PCI-E SSD
 • Síť - Killer Wireless-AC 1535 + Bluetooth 4.1 / Killer E2400 Ethernet (10/100/1000M)
 • Optická mechanika - Tray-in DVD Super Multi / Blu-ray writer
 • Čtečka karet - 3 in 1 (SD, MS, MMC)
 • Boční I/O: 1x USB 3.1 Gen 1 s funkcí Super Charger, 1x USB 3.1 Gen 2 Type C
 • Zadní I/O: 2x USB 3.1 Gen 1, 2x USB 2.0, RJ45, 1x mikrofonový, 1x sluchátkový, 1x HDMI (vstup) 2x HDMI (výstup)
 • Webkamera - Full HD (2Mpixel)

Zdroj: TZ MSI
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům
Tým amerických vědců z Northwestern University vyvíjí flexibilní kostní implantáty, které jsou vyráběny pomocí technologie 3D tisku. Tyto implantáty mohou pomoci například i v rozvojových zemích.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková
Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech
Ve spotřebitelském sektoru jsme už mnoho let odkázáni na 1Gb/s Ethernet, což se má brzy změnit. Můžeme se těšit až na propustnost 5 Gb/s, přičemž té bude možné dosáhnout na stávajících kabelových rozvodech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  6 komentářů
K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů
NVIDIA s představením generace Pascal odstartovala také kontroverzní program, když začala vydávat na trh karty série Founders Edition. Ty mnoho výrobců vidí jako snahu slíznout smetanu, ale tak to prý není.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím
Společnost HP nedávno k nelibosti mnoha svých zákazníků aktivovala DRM, které už delší dobu bylo připraveno ve firmwaru inkoustových tiskáren OfficeJet. Znemožnila tak využití neoriginálních náplní a vysloužila si hlasitou kritiku.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře