www.svethardware.cz
>
>
>
>

MSI Interceptor DS300: laserová myška pro pravoruké

MSI Interceptor DS300: laserová myška pro pravoruké
, , aktualita
Společnost MSI nepatří zrovna mezi vyhlášené výrobce počítačových myší, a právě proto se podívejme, co nabízí její nový laserový Interceptor DS300. Určen je výhradně pro pravou ruku a přichází v klasické kombinaci černé a jasně červené.reklama
MSI Interceptor DS300 je tedy laserová herní myš pro pravoruké uživatele, která slibuje programovatelná tlačítka, dobrou ergonomii, RGB podsvícení i systém závaží pro úpravu celkové hmotnosti. Není tu tedy nic překvapivého, co by jiné herní modely neměly.

Myška je vybavena senzorem, jehož typ a rozlišení 8200 dpi naznačuje, že půjde o Avago ADNS-9800, což potvrzují produktové stránky výrobce. Dále tu máme dvě hlavní tlačítka, kolečko, jedno vrchní tlačítko pro nastavení rozlišení s indikací pomocí třech LED umístěných hned vedle dvou bočních tlačítek. MSI se chlubí, že používá spínače Omron (životnost 5 milionů stisků), ovšem pouze pod dvěma hlavními tlačítky a možná pod kolečkem. Záleží, co firma myslí "hlavními tlačítky". Programovat můžeme všech šest tlačítek, která tak nemusí sloužit pouze svému původnímu účelu.
Pomocí závaží si můžeme nastavit hmotnost a navýšit ji ze základních 150 gramů o 3x 4,5 gramu, do čehož asi nepatří 180cm kabel s pletenou izolací. Celkové rozměry pak jsou 125 x 81 x 43 mm.

Nezbytnou součástí myši je také software, který umožní nastavit rozlišení zvlášť pro osu X a Y, dokonce také LoD (Lift off Distance) pro nastavení, v jaké výšce nad povrchem má senzor myši reagovat. Samozřejmostí jsou makra, až 1000Hz dotazovací frekvence a možnost upravit barvu podsvícení loga s dráčkem na libovolný odstín. LED indikující nastavené rozlišení budou svítit pouze červeně. O ceně a dostupnosti se MSI zatím nezmínilo.

Zdroj: MSI
Nejpopulárnější myši
reklama
Nejnovější články
Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem
Univerzita Cardiff pracuje na algoritmu, který umožní vyhledávání nenávistných příspěvků na Twitteru a především jejich spojování s reálnými trestnými činy. V budoucnu by tak policie mohla snáze předpovědět výbuchy násilí spojené například s rasismem.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI
Sám šéf FBI James Comey se nedávno nechal slyšet, že má webovou kameru na svém notebooku přelepenou kusem pásky. Dělá to prý pro svou bezpečnost a doporučuje stejný krok učinit i všem ostatním.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu
Alstom se pochlubil prvním osobním vlakem využívajícím vodíkové palivové články. A nejedná se o žádnou technologii daleké budoucnosti, moderní jednotky začnou brázdit německé koleje už koncem roku 2017.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Biostar má svou první myš, levný model AM2 Biostar má svou první myš, levný model AM2
Společnost Biostar známe především jako výrobce základních desek a grafických karet, přičemž v tomto ohledu patří vedle firem Gigabyte a Asus mezi trpaslíky. Nyní se tato firma rozhodla, že zavede výrobu i počítačových myší.
23.9.2016,  aktualita, Jan Vítek
Google otevřel vývojářům VR platformu Daydream, ale zatím chybí smartphony Google otevřel vývojářům VR platformu Daydream, ale zatím chybí smartphony
Tento týden došlo k vydání VR SDK 1.0 pro platformu virtuální reality Google Daydream. Vývoj aplikací tak může naplno začít ještě předtím, než se na trhu objeví více než jeden podporovaný smartphone.
23.9.2016,  aktualita, Jáchym Šlik