www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

MSI připravilo AIO Desktopy s GeForce GTX 900M

MSI připravilo AIO Desktopy s GeForce GTX 900M
, , aktualita
Nejnovější mobilní grafické karty od společnosti NVIDIA si společnost MSI vybrala pro své herní počítače typu All in One, a to modely AG270 2QE a AG270 2QC. Ty konkrétně využijí karty NVIDIA GeForce GTX 980M a GTX 970M.reklama
Společnost MSI nedávno představila nové herní notebooky GT a GS postavené na grafických kartách NVIDIA GeForce GTX 980M a GTX 970M, takže jí jistě nedalo moc práce s jejich nasazením také u svých nových All in One herních desktopů AG270 2QE a AG270 2QC. Ty krom těchto karet s až 8 GB GDDR5 nabídnou také čtyřjádrové procesory Core i7 generace Haswell, až 16 GB paměti DDR3 a 27" dotykový displej, u nějž nás vůbec nepřekvapí rozlišení Full HD. MSI ještě dodává, že tu najdeme pro ochranu našich očí Anti-Flicker a Less Blue Light, ale už neuvádí, o jakou technologii jde, takže můžeme předpokládat TN.

Oba nové počítače jsou naprosto stejné a liší se pouze tím, že AG270 2QE využívá kartu GTX 980M s 8 GB paměti a AG270 2QC kartu GTX 970M se 6 GB paměti. Oba jinak mají stejný procesor, a to Core i7-4860HQ s taktem 2,4 až 3,6 GHz. Co se týče úložných zařízení, v nabídce je jedna pozice pro 2,5" SATA SSD či spíše HDD, neboť pro SSD tu jsou celkem tři sloty mSATA systému MSI Super RAID 2, jenž může poskytnout datovou propustnost až 1500 MB/s.

U herního počítače také nepřevapí herní síťovkou Killer, konkrétně E2205, která je doplněna o Intel Dual Band Wireless-AC 7260 (802.11ac + Bluetooth). O ozvučení se postarají dva 5W reproduktory od Yamahy a nakonec můžeme zmínit zbylou hardwarovou nabídku. Do té patří slotová DVD/Blu-ray mechanika, čtyři USB 3.0 plus dva USB 2.0, čtečka karet SD, MMC a MS, 2megapixelová webkamera, vstupy D-Sub a HDMI plus jeden HDMI výstup a pro rozšíření tu je ještě jedna pozice pro kartu miniPCIe (druhou zabere modul pro Wi-Fi). O napájení se postará 230W adaptér.

Dle uvedeného je tedy jasné, že ač se dva modely mezi sebou až na grafickou kartu neliší, řada věcí je konfigurovatelných, takže ve výsledku se mohou prodávat velmi odlišně vybavené verze. U nás je to AG2702PC-001XEU a AG2702PE-002EU, mezi nimiž je propastný rozdíl dvaceti tisíc korun, do čehož se tedy schová nejen odlišná grafika, ale také v případě 002EU o 8 GB operační paměti více, nebo dvakrát větší pevný disk plus dvě 128GB SSD. Ostatně můžete se podívat sami (viz odkazy na Heuréku).

Zdroj: TZ MSI

MSI Wind Top AG2702PC-001XEU
lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

MSI Wind Top AG2702PE-002EU
lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže
Na samotném začátku tohoto měsíce explodovala raketa Falcon 9 společnosti SpaceX a ta se od té doby snažila zjistit především to, co tuto nehodu způsobilo. Nyní už to vypadá, že "viník" byl nalezen, a to héliová nádrž.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody
Ani samořízeným vozům se čas od času nevyhne nehoda, ale naprostou většinu z nich způsobí řidič běžného automobilu. Nejinak je tomu i v případě poslední nehody, která je nejspíš jednou z největších, do jaké bylo zapleteno SUV od Googlu.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars
Společnost SpaceX má s ohledem letů na Mars velice ambiciózní plány, do nichž spadá také využití silnějších motorů, než jaká má dnes k dispozici. Jedná se o vyvíjený Raptor, který byl nyní vůbec poprvé vyzkoušen.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019 AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019
Nyní je aktuální generace APU Bristol Ridge, ale my už se můžeme podívat do budoucnosti, kde se rýsují již 7nm APU založená na procesorové architektuře Zen Plus. Jde o Gray Hawk chystané na rok 2019.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit
Agentura Reuters přinesla zprávu, že Twitter vyjednává s hned několika technologickými společnostmi a hledá mezi nimi tu, která by jej byla ochotna koupit. Není to ani tak moc překvapivé vzhledem k tomu, jaké finanční výsledky Twitter má v posledních letech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek