MSI rozdává k desce B150M GAMING PRO herní myši zdarma

MSI rozdává k desce B150M GAMING PRO herní myši zdarma
, , aktualita
Společnost MSI ohlásila, že na trh nastupuje její nová základní deska B150M GAMING PRO pro procesory Skylake, jejíž prodej se na našem trhu chystá podpořit zajímavou nabídkou. Máme možnost k ní totiž získat herní myš zdarma.reklama
K desce B150M GAMING PRO od MSI tedy můžeme zdarma získat myš MSI DS B1, přičemž firma ve své tiskové zprávě k tomu uvedla pouze tolik, že tato akce bude platit po omezenou dobu. Deska má přitom dorazit na náš trh přibližně v polovině dubna, takže pokud máte zájem, v tu dobu můžete začít sledovat nabídku známých e-shopů, zda se v nich toto kombo neobjeví. Otázka tedy je, jakým způsobem bude myš zdarma distribuována a kolik kusů má MSI připraveno.

Samotná myš je již pod označením MSI Interceptor DS B1 GAMING Mouse v nabídkách našich obchodů s cenou kolem 400 Kč, takže nepatří mezi drahé modely. Vybavena je šesti tlačítky, LED podsvícením, optickým senzorem s rozlišením 1600 dpi a kupodivu i zásobníkem pro až osm malých 2,4g závaží. Cena základní desky zatím nebyla zveřejněna, ale můžeme počítat s tím, že se bude blížit modelu MSI B150M NIGHT ELF, který má také formát Micro ATX a přijde na cca 2500 Kč. Spíše ale bude ještě levnější, protože nemá dva sloty PCI Express x16 a také nese pouze dva paměťové sloty.

B150M GAMING PRO má obvyklou výbavu moderních desek firmy MSI, kam patří izolované obvody DDR4 Boost pro kvalitní připojení pamětí k procesoru, pak je tu síťovka MSI GAMING LAN (ve skutečnosti tedy kontroler Intel I219V Gigabit LAN) s ochranou proti přepětí (15 kV) a řízením toku dat pomocí MSI GAMING LAN Manager s upřednostněním dat pro online hraní. Samozřejmostí je zvuk Audio Boost, který ovšem využívá obstarožní kodek Realtek ALC887. Nenajdeme tu moderní rozhraní USB 3.1 a ani M.2 či SATA Express. Zbývá tak šest USB 3.0, čtyři USB 2.0 a šest SATA 6 Gb/s.

Tato nová deska tedy nemá moderní výbavu jako jiné modely, ale to by se mělo příznivě podepsat na její ceně. I tak se může stát základem pro velice výkonnou sestavu, však kdo dnes dokáže využít propustnost rozhraní USB 3.1, kupuje si výkonná SSD, jež dokáží využít čtyři linky PCIe 3.0 v rozhraní M.2, o SATA Express ani nemluvě.

Zdroj: TZ MSI
Nejpopulárnější základní desky
reklama
Nejnovější články
Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG
Společnost Warhorse Studios už od roku 2011 pracuje na hře, která bude zajímat zvláště české hráče. Jde totiž o RPG z prostředí samotného srdce českých zemí, a to na počátku 15. století. My se na ni teď podíváme podrobněji.
Dnes,  preview, Jan Vítek
Dell po akvizici EMC posiluje i cloudové partnerství s Master Internet Dell po akvizici EMC posiluje i cloudové partnerství s Master Internet
Serverhostingová společnost Master Internet byla v průběhu léta vybrána jako jedna z prvních pro nový progresivní typ partnerství společnosti Dell sdružující ověřené cloudové a hostingové poskytovatele.
Dnes,  inzerce, PR článek
Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty? Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty?
Jde o dva poměrně nové segmenty trhu informačních a komunikačních technologií, které již teď přinášejí dostatečně zajímavé technologie zákazníkům. Přitom jsme teprve na počátku rozvoje těchto segmentů a přínos příslušných řešení se podle všeho bude stupňovat.
Včera,  aktualita, Michal Hala
V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS
Americký soud potrestal dvaceti lety vězení muže kosovského původu, který měl bez oprávnění proniknout do databází a získaná osobní data poskytovat teroristům z tzv. Islámského státu za účelem vytváření seznamu potenciálních cílů.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik