MSI ukázalo elegantní černobílou desku s Intel Z170

MSI ukázalo elegantní černobílou desku s Intel Z170
, , aktualita
Společnost MSI ukázala novou základní desku, která bude na trh vypuštěna již brzy společně s prvními procesory Skylake. Jde o model patřící do již známé Krait Edition, která se vyznačuje slušnou výbavou a černo-bílým provedením.reklama
MSI Z170 Krait Edition také evidentně patří mezi herní desky, takže můžeme očekávat přítomnost příslušné síťovky (nejspíše z nabídky Killer) a také kvalitního zvuku, který v případě MSI má označení Audio Boost 3.0. Deska má černé PCB, bílé doplňky a můžeme říci, že jde z designového hlediska rozhodně o jeden z povedenějších kousků.

Procesory Skylake nemají mít na rozdíl od předchozích dvou generací integrovaný regulátor napětí, a tak opět nastupují základní desky jako komponenty, u nichž bude už zase velice záležet na kvalitě napájení. To tedy především v případě, že se rozhoupáme k přetaktování procesoru. Není tedy divu, že výrobci desek si chystají nové modely s vysokým počtem napájecích fází, ale v tomto případě není zřejmé, kolik jich deska nese.

Vidět ale můžeme tři sloty PCI Express plné délky, z nichž dva mají plný počet linek (x16) a jeden, který není bíle ohraničen, má poloviční počet linek. Pak tu jsou ještě tři PCI Express x1 a jeden klasický PCI. Pro připojení úložných zařízení poslouží jeden konektor M.2 a dále šest SATA 6 Gbps, z nichž dva tvoří port SATA Express 16 Gb/s. Na úplné specifikace si ale budeme muset ještě chvíli počkat, a to asi do srpna, kdy mají přijít na trh procesory Core i7-6700K a Core i5-6600K. Lze ale předpokládat, že příslušné základní desky s čipsetem Intel Z170 budou představeny o několik dní dříve.

Zdroj: WCCF tech
Nejpopulárnější základní desky
reklama
Nejnovější články
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem
Univerzita Cardiff pracuje na algoritmu, který umožní vyhledávání nenávistných příspěvků na Twitteru a především jejich spojování s reálnými trestnými činy. V budoucnu by tak policie mohla snáze předpovědět výbuchy násilí spojené například s rasismem.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI
Sám šéf FBI James Comey se nedávno nechal slyšet, že má webovou kameru na svém notebooku přelepenou kusem pásky. Dělá to prý pro svou bezpečnost a doporučuje stejný krok učinit i všem ostatním.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu
Alstom se pochlubil prvním osobním vlakem využívajícím vodíkové palivové články. A nejedná se o žádnou technologii daleké budoucnosti, moderní jednotky začnou brázdit německé koleje už koncem roku 2017.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Biostar má svou první myš, levný model AM2 Biostar má svou první myš, levný model AM2
Společnost Biostar známe především jako výrobce základních desek a grafických karet, přičemž v tomto ohledu patří vedle firem Gigabyte a Asus mezi trpaslíky. Nyní se tato firma rozhodla, že zavede výrobu i počítačových myší.
23.9.2016,  aktualita, Jan Vítek