MSI uvádí ekodesky s LGA 1151

MSI uvádí ekodesky s LGA 1151
, , aktualita
Společnost MSI si připravila novou řadu desek s označením ECO Series, které jsou nyní vybaveny nejnovějším socketem Intel, tedy LGA 1151. Jedná se o trojici modelů MSI H170M ECO, B150M ECO a H110M ECO.reklama
Celá série ECO je založena na tom, že její desky mají dosáhnout především "vysoké energetické efektivity při zachování optimálního výkonu". MSI toho chce dosáhnout optimalizovaným návrhem PCB a jeho obvodů. Vedle toho tu jsou pro uživatele připraveny aplikace ECO Genie a ECO Center Pro, které jim umožní ovládat spotřebu desky a jejích komponent. Ovládat budeme prý dokonce i spotřebu v pohotovostním režimu.

Jde již o druhou generaci desek MSI ECO Series, které patří spíše mezi ty méně výkonné, což je dané už použitými čipovými sadami H170, H110 a B150. Všechno to jsou také menší modely formátu Micro ATX.

Výbava zahrnuje Intel Gigabit LAN s 15KV ochranou portu RJ-45 a nechybí ani komponenty Guard-Pro a Military Class 4, čili kondenzátory, MOSFETy, cívky, apod. Zapomenout nesmíme na Audio Boost a DDR4 Boost, čili opět optimalizované datové spoje vedoucí ke slotům pro paměti DDR4.

Další informace najdete na stránkách s prezentací nových desek H110M ECOB150M ECOH170M ECO.

Zdroj: TZ MSI
Nejpopulárnější základní desky
reklama
Nejnovější články
Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech
Ve spotřebitelském sektoru jsme už mnoho let odkázáni na 1Gb/s Ethernet, což se má brzy změnit. Můžeme se těšit až na propustnost 5 Gb/s, přičemž té bude možné dosáhnout na stávajících kabelových rozvodech.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  3 komentáře
K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů
NVIDIA s představením generace Pascal odstartovala také kontroverzní program, když začala vydávat na trh karty série Founders Edition. Ty mnoho výrobců vidí jako snahu slíznout smetanu, ale tak to prý není.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím
Společnost HP nedávno k nelibosti mnoha svých zákazníků aktivovala DRM, které už delší dobu bylo připraveno ve firmwaru inkoustových tiskáren OfficeJet. Znemožnila tak využití neoriginálních náplní a vysloužila si hlasitou kritiku.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře
No Man’s Sky vyšetřována kvůli klamavé reklamě No Man’s Sky vyšetřována kvůli klamavé reklamě
Vypadá to, že zájem o hru No Man’s Sky jen tak nevyprchá, jen ten zájem nebude takový, jak by si její tvůrci přáli. Advertising Standards Authority ve Velké Británii už prošetřuje to, co lidé z Hello Games slibovali i slibují a co hra opravdu poskytuje.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek