www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

MSI vypouští řadu nových herní All in One

MSI vypouští řadu nových herní All in One
, , aktualita
MSI se specializuje také na výrobu počítačů All in One a má v nabídce také několik herních modelů. Nyní je rozšiřuje o tři nové řady, které využijí moderní mobilní grafiky NVIDIA a také procesory Core i7 a Core i5.reklama
Můžeme se tedy těšit na nové modely MSI Gaming All-in-One PC, které budou vybaveny grafickými kartami NVIDIA GeForce GTX960M a GTX970M a také procesory Intel Core i5 a Core i7. Konkrétně se jedná o modely MSI AG270 3K, MSI Gaming 24GE IPS a MSI Gaming 24GE 4K, jež dostaly do vínku také různé další herní funkce a výbavu.

Modely AG270 3K a Gaming 24GE jsou vybaveny Nahimic Audio Enhancer, který zajistí virtuální prostorový zvuk, lepší basy a také redukci šumu a úpravu hlasitosti při komunikaci přes mikrofon. MSI Gaming 24GE je také v jedné verzi vybaven panelem IPS s rozlišením 4K (3840 x 2160), na které bude jeho GeForce GTX 960M při hraní slabá, ale PC může posloužit také pro zpracování videa ve 4K a nebude problém ve hrách přepnout do Full HD bez zkreslení. A pokud o vysoké rozlišení 4K nemáte zájem, jako že na 23,6" panelu není tak nutné můžete si vybrat model MSI Gaming 24GE IPS s rozlišením Full HD.

Tyto počítače se jinak neliší, takže oba mohou využít některý z procesorů Core i7 a i5, sadu HM87, zmíněnou GTX 960M, až 16 GB DDR3 RAM, dvě SSD mSATA plus jeden 2,5" HDD/SSD, Intel DualBand Wireless-AC 3160 plus Bluetooth 4.0, DVD mechaniku, čtečku karet a také 2Mpix webkameru. Mezi jejich rozhraními nechybí několik USB 3.0 a také vstup i výstup HDMI.

AG270 2QC 3K má 27" panel s rozlišením 2560 x 1440 (od toho označení 3K), a to také typ IPS. V tomto případě si už ale nemůžeme vybrat verzi, která bude mít i dotykovou vrstvu. V tomto případě už je na výběr pouze mezi čtyřjádrovými procesory Core i7 a grafická karta GTX 970M zajistí vyšší výkon než u předchozích modelů. MSI se také chlubí reproduktory značky Yamaha.

Dále tu máme vedle dvou pozic pro mSATA další, ale již 3,5" diskovou pozici, vedle toho lepší bezdrátový modul Intel DualBand Wireless-AC 7260 s BT 4.0 a dále už srovnatelnou ostatní výbavu. Nakonec můžeme zmínit Ethernet řady Killer Game Networking, Headset Master Technology, Super RAID a 6měsíční licenci Premium pro XSplit Gamecaster.

Všechna nová herní All-in-One od MSI budou k dispozici již od prvního dubnového týdne.

Zdroj: techPowerUp
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům
Tým amerických vědců z Northwestern University vyvíjí flexibilní kostní implantáty, které jsou vyráběny pomocí technologie 3D tisku. Tyto implantáty mohou pomoci například i v rozvojových zemích.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková
Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech
Ve spotřebitelském sektoru jsme už mnoho let odkázáni na 1Gb/s Ethernet, což se má brzy změnit. Můžeme se těšit až na propustnost 5 Gb/s, přičemž té bude možné dosáhnout na stávajících kabelových rozvodech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  7 komentářů
K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů
NVIDIA s představením generace Pascal odstartovala také kontroverzní program, když začala vydávat na trh karty série Founders Edition. Ty mnoho výrobců vidí jako snahu slíznout smetanu, ale tak to prý není.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím
Společnost HP nedávno k nelibosti mnoha svých zákazníků aktivovala DRM, které už delší dobu bylo připraveno ve firmwaru inkoustových tiskáren OfficeJet. Znemožnila tak využití neoriginálních náplní a vysloužila si hlasitou kritiku.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře