MSI vypustilo do světa tři desky ECO s procesory Braswell

MSI vypustilo do světa tři desky ECO s procesory Braswell
, , aktualita
Intel před několika dny představil nové 14nm procesory Braswell, nástupce starších modelů Bay Trail. Na to nyní reaguje společnost MSI představením třech nových desek, které všechny nesou procesor Braswell a patří do série ECO.reklama
Intel přišel na trh s prvními procesory Braswell teprve na začátku dubna, takže MSI reaguje rychle a uvádí na trh desky N3050I ECO, N3150I ECO a N3700I ECO. Ty jsou založeny na 14nm procesorech se dvěma a čtyřmi jádry, přičemž jde o modely Intel Celeron N3050 a N3150 a Pentium N3700, které jsou vybaveny integrovanou grafikou, jež je dvakrát rychlejší než v předchozí generaci. TDP těchto procesorů je přitom pouze 6 W, takže si vystačí pouze s pasivním chlazením.

MSI Braswell ECO jsou určeny pro průmyslové nasazení nebo pro HTPC, neboť plně podporují DirectX 12, Windows 10, hardwarové dekódování H.265 (HEVC), mají výstup pro rozlišení 4K a také osmikanálové HD Audio na HDMI. Všechny desky jsou vybaveny sloty SO-DIMM pro dva moduly DDR3L-1600 MHz s celkovou kapacitou 8 GB ve dvoukanálovém zapojení.

Dále tu máme dva porty SATA 6 Gbps, jeden slot PCI Express, gigabitové Ethernet, sériový port, USB 3.0 a také výstup HDMIO 1.4b. MSI také mluví o komponentech Military Class, ale to už je u desek této firmy v podstatě standard, stejně jako Ultra Durable u Gigabyte.
  • MSI N3700I ECO - Intel Pentium Quad-core N3700, 2,40GHz SoC
  • MSI N3150I ECO - Intel Celeron Quad-core N3150, 2,08GHz SoC
  • MSI N3050I ECO - Intel Celeron Dual-core N3050, 2,16GHz SoC

Zdroj: techPowerUp
Nejpopulárnější základní desky
reklama
Nejnovější články
Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence
Velké světové technologické společnosti Google, Microsoft, Facebook, Amazon a IBM se rozhodly, že vytvoří partnerskou organizaci, která bude sledovat a usnadňovat vývoj technologií umělé inteligence. Co to znamená?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity
Kanadská společnost D-Wave si nárokuje prvenství jako prodejce komerčně dostupného kvantového počítače. Podívejme se na to, co má v rukou nyní, neboť se pochlubila s modelem využívajícím 2048 quibitů.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta
Již nějaký ten pátek víme, že NVIDIA se chystá po generaci GPU Pascal přijít s čipy Volta. Ty ještě v případě grafických karet zdaleka nejsou aktuální, ovšem to NVIDII nezabránilo představit nový produkt Xavier, který je na GPU Volta postaven.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky
USB Implementers Forum oznamuje nový standard pro využití moderního konektoru USB Type-C. Jedná se o USB Audio Device Class 3.0, který má posloužit jako hlavní řešení pro připojení rozličných zařízení.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  3 komentáře
Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu
Společnost Samsung nedávno představila své nové produkty, ale při té příležitosti se také rozpovídala o své vizi budoucnosti SSD. Jak mají tedy tato úložná zařízení postupně nahrazovat pevné disky a co jim k tomu pomůže?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře