www.svethardware.cz
>
>
>

MSI vyráží na roadshow po českých univerzitách

MSI vyráží na roadshow po českých univerzitách
, , aktualita
Společnost MSI ohlásila, že vyrazí na Gaming Roadshow 2015 po České republice. Dorazí do třech vysokých škol v Brně, Plzni a Českých Budějovicích a vyrazí již na konci tohoto měsíce. Připraveny má novinky i dárky.reklama
MSI se tak na třech vysokých školách chystá prezentovat své herní notebooky, počítače a komponenty MSI GAMING. Zájem si se tak mohou podívat například na výkonný notebook MSI GT80 Titan s mechanickou klávesnicí a dvěma mobilními GeForce GTX 980M nebo na MSI GS30, lehký notebook spojený s desktopovou základnou, v níž se ukrývá karta GeForce GTX 970. Oba produkty jsme již měli v recenzi na serveru Svět mobilně, takže se můžete podívat na to, jaký výkon a další vlastnosti od nich můžeme očekávat.

MSI tedy na samotném konci března dorazí na VUT do Brna, prvního dubna zavítá na ZČU do Plzně a další den pak na JČU do Českých Budějovic (vstupné se nehradí). Vždy jde tedy o jeden den, kdy se můžete podívat na nový hardware a v tombole možná vyhrajete jeden z připravených dárků. Tím hlavním je grafická karta MSI NVIDIA GTX 750Ti GAMING.

Firma také připravila akci ve spolupráci s prodejcem CZC.cz. Stačí si objednat některý z produktů řady MSI GAMING, zadat do poznámky heslo MSIROADSHOW a můžeme získat herní myš MSI Interceptor DS200 nebo draka MSI. Firma však neprozradila, kolik těchto cen má připraveno, jen to, že si musíme na CZC.cz daný produkt koupit od 31. března do 9. dubna.

Více informací o jednotlivých akcí v rámci MSI Gaming Roadshow 2015 naleznete na příslušných stránkách (viz zdroj).

Zdroj: TZ MSI
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence
Velké světové technologické společnosti Google, Microsoft, Facebook, Amazon a IBM se rozhodly, že vytvoří partnerskou organizaci, která bude sledovat a usnadňovat vývoj technologií umělé inteligence. Co to znamená?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity
Kanadská společnost D-Wave si nárokuje prvenství jako prodejce komerčně dostupného kvantového počítače. Podívejme se na to, co má v rukou nyní, neboť se pochlubila s modelem využívajícím 2048 quibitů.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta
Již nějaký ten pátek víme, že NVIDIA se chystá po generaci GPU Pascal přijít s čipy Volta. Ty ještě v případě grafických karet zdaleka nejsou aktuální, ovšem to NVIDII nezabránilo představit nový produkt Xavier, který je na GPU Volta postaven.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky
USB Implementers Forum oznamuje nový standard pro využití moderního konektoru USB Type-C. Jedná se o USB Audio Device Class 3.0, který má posloužit jako hlavní řešení pro připojení rozličných zařízení.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  4 komentáře
Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu
Společnost Samsung nedávno představila své nové produkty, ale při té příležitosti se také rozpovídala o své vizi budoucnosti SSD. Jak mají tedy tato úložná zařízení postupně nahrazovat pevné disky a co jim k tomu pomůže?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  3 komentáře