MSI X99A GODLIKE GAMING: deska pro bohy?

MSI X99A GODLIKE GAMING: deska pro bohy?
, , aktualita
Společnost MSI si připravila novou základní desku s nepřehlédnutelným vzhledem s červenými doplňky a černým PCB. Její označení X99A GODLIKE GAMING ukazuje na to, že by měla být opravdu kvalitní a určená pro hry.reklama
MSI X99A GODLIKE GAMING je tedy základní deska připravená pro nejvýkonnější procesory Intel, tedy Core Extreme, které spolupracují s čipovou sadou Intel X99 a určeny jsou pro socket LGA2011 v3. MSI se ale nezajímá pouze o výkon, ale také o vzhled, přičemž vedle výrazného černo-červeného designu nabídne také RGB podsvícení, u nějž si můžeme vybrat z 2048 odstínů a ty nastavit pomocí mobilní aplikace pro Android nebo iOS.

Krom libovolné barvy si také můžeme nastavit i jeden z efektů, a to buď pulzování, blikání nebo barevné vlny. Zde se můžete podívat na to, jak takové osvětlení vypadá na videu.

Základní deska X99 GODLIKE GAMING se tedy již dostala na trh i se svým osvětelním Mysic Light, ale to zdaleka není vše. Jde o herní desku, takže není divu, že tu je i příslušná výbava zastoupená třeba bezdrátovou síťovkou Killer DoubleShot-X3 Pro Wi-Fi AC 1535 s technologií ExtremeRANGE a dva Gb Ethernetové kontrolery řady Kuller. Killer Network Manager s Advanced Stream Detect nám pak umožní prioritizovat provoz na síti.

MSI se také chlubí elektromagnetickým stíněním pro různé citlivé komponenty, což jsou ony tvarované plechy s červenou barvou. Na fotografiích to také není moc vidět, ale k lepšímu chlazení zde pomáhají heatpipe. Herní deska také musí mít pořádný zvuk a zde je to MSI Audio Boost 3 Pro s Nahimic Sound Technology, sluchátkovým zesilovačem a 8 kanály.

Mezi zadními porty máme jeden PS/2, čtyři "herní" USB, dva normální USB 2.0 a nechybí ani rozhraní USB 3.1 typu A i C, USB Audio Power a MSI Super Charger. Vedle 3,5mm konektorů také máme jeden velký 6,35mm pro sluchátka. Na desce najdeme rychlé rozhraní Twin turbo M.2 pro moderní SSD, volitelná je redukce M.2 TO MINI-SAS HD a samozřejmě nechybí port SATA Express či komponenty MSI Military Class s MOSFETy DrMOS, atd.
  • Model - X99A GODLIKE GAMING ACK
  • CPU - LGA 2011-v3 socket pro Intel Core i7 Extreme
  • Chipset - Intel X99 Express Chipset
  • Síť - Killer Gigabit Ethernet, Killer 1535 802.11ac, BT 4.1
  • Rozhraní pro úložná zařízení - 1x Turbo M.2 32Gb/s, 10x SATA 6Gb/s (1x SATA Express)
  • Ostatní rozhraní - 5x PCI-e 3.0 x16, 1x USB 3.1 Type-C, 1x USB 3.1 Type-A 8x USB 3.0, 6x USB 2.0, 8-channel Audio Boost 3 PRO, 1x 6,35mm jack

Zdroj: TZ MSI
Nejpopulárnější základní desky
reklama
Nejnovější články
Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth
Čínská armáda uvedla, že vynalezla kvantový radar, proti němuž by byla technologie stealth, do níž americká armáda investovala stovky miliard dolarů, naprosto bezradná. Číňané by tak výrazně ovlivnili poměr sil.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
O koupi Twitteru má zájem i Disney O koupi Twitteru má zájem i Disney
Samotná společnost Disney dle serveru TechCrunch nyní má vyjednávat s bankami, aby zjistila, zda si může dovolit akvizovat Twitter, jehož hodnota na burze nedávno prudce vzrostla. Co by z toho takový Disney ale mohl mít?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3 Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3
Herním světem v těchto dnech hýbe nová závodní hra Forza Horizon 3, kterou vydává Microsoft, a tak není ani divu, že se objevila speciální edice konzole Xbox One S. Ta je laděna do tvarů automobilu Audi R8, ovšem koupit si ji nemůžeme.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné
Společnost EIZO si připravila dva nové monitory z řady ColorEdge, které umožňují hardwarovou kalibraci obrazu a jsou určeny pro zpracování fotografií, videa a vůbec práci s grafikou. Co všechno nám nabídnou?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD
Samsung na Global SSD Summit v Koreji vedle nových modelů SSD 960 PRO a EVO odhalil také nové kontrolery, které mají změnit možnosti modelů SSD pro formát M.2. Jde o kontrolery Polaris, jež přicházejí s designem PoP (Package on Package).
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář