MSI Z97 SLI Krait: černobílá deska se zajímavým designem

MSI Z97 SLI Krait: černobílá deska se zajímavým designem
, , aktualita
V dnešní době hraje velkou roli nejen výkon počítačového hardwaru, ale i jeho design, což si všichni tři velcí výrobci základních desek dobře uvědomují. MSI se nyní snaží zaujmout černobílým designem své nové desky se Z97.reklama
Společnost MSI se tedy rozhodla vytvořit základní desku, která využije černé PCB a čistě bélé detaily, a to některé sloty a také části pasivních chladičů. Deska má také pozoruhodně prázdné PCB, respektive je na něm mnoho holých míst, což napovídá, že výbava této desky nebude patřit mezi nejširší.
- klikněte pro zvětšení -


Z toho mála, co bylo zveřejněno o Z97 SLI Krait Edition, můžeme zmínit rozhraní SATA Express a M.2 pro moderní a rychlá SSD, dále tu jsou čtyři sloty pro paměti DDR3 v modulech DIMM, dva sloty PCI Express 3.0 x16, tři PCI Express 2.0 x1 a dva PCI. Pak nechybí gigabitový Ethernet, 7.1kanálové audio, USB 3.0, D-Sub a HDMI.

Více toho o této desce není známo a zatím MSI nezveřejnilo ani jiné fotografie nebo informace o dostupnosti a ceně. Ta by ale neměla být vzhledem k výbavě vysoká.

Zdroj: MSI - Facebook
Nejpopulárnější základní desky
reklama
Nejnovější články
Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth
Čínská armáda uvedla, že vynalezla kvantový radar, proti němuž by byla technologie stealth, do níž americká armáda investovala stovky miliard dolarů, naprosto bezradná. Číňané by tak výrazně ovlivnili poměr sil.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
O koupi Twitteru má zájem i Disney O koupi Twitteru má zájem i Disney
Samotná společnost Disney dle serveru TechCrunch nyní má vyjednávat s bankami, aby zjistila, zda si může dovolit akvizovat Twitter, jehož hodnota na burze nedávno prudce vzrostla. Co by z toho takový Disney ale mohl mít?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3 Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3
Herním světem v těchto dnech hýbe nová závodní hra Forza Horizon 3, kterou vydává Microsoft, a tak není ani divu, že se objevila speciální edice konzole Xbox One S. Ta je laděna do tvarů automobilu Audi R8, ovšem koupit si ji nemůžeme.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné
Společnost EIZO si připravila dva nové monitory z řady ColorEdge, které umožňují hardwarovou kalibraci obrazu a jsou určeny pro zpracování fotografií, videa a vůbec práci s grafikou. Co všechno nám nabídnou?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD
Samsung na Global SSD Summit v Koreji vedle nových modelů SSD 960 PRO a EVO odhalil také nové kontrolery, které mají změnit možnosti modelů SSD pro formát M.2. Jde o kontrolery Polaris, jež přicházejí s designem PoP (Package on Package).
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář