www.svethardware.cz
>
>
>
>

Multifunkce Epson WorkForce Pro WF-R4640 s dodaným inkoustem na 20 tisíc stran

Multifunkce Epson WorkForce Pro WF-R4640 s dodaným inkoustem na 20 tisíc stran
, , aktualita
Další novou multifunkcí řady Epson EcoTank je WorkForce Pro WF-R4640, která při koupi obsahuje v balení inkoust na vytištění 20 tisíc stran. Toto by mělo stačit na dva roky provozu, aniž by bylo nutné kupovat další inkoust.reklama
Řada tiskáren EcoTank společnosti Epson se vyznačuje extrémně nízkými náklady na tisk způsobenými velmi levným originálním inkoustem (to je ale zase vykoupeno vyšší pořizovací cenou tiskáren). Jednou z posledních novinek je model WorkForce Pro WF-R4640 (pozor, neplést s již existujícím modelem WF-4640). Doplňuje levnější modely WorkForce ET-4500 a ET-4550, které jsme si již představili.


Epson WorkForce Pro WF-R4640


Nový model WF-R4640 používá tiskový systém PrecisionCore s kapkami inkoustu od 2,8 pl. Maximální rozlišení tisku činí 4800×1200 dpi a rychlost jednostranného tisku může dosahovat hodnoty 20 stran za minutu barevně i černobíle. U oboustranného tisku to činí 11 stran za minutu. K dispozici je barevný CIS skener s rozlišením 1200×2400 dpi, který může využít služeb automatického oboustranného podavače (ADF) s kapacitou 35 listů. Díky skeneru je k dispozici i funkce kopírky, která zvládne dosáhnout rychlosti 19 stran za minutu. U kancelářské multifunkce nepřekvapí přítomnost 33,6kbps faxu.


Epson WorkForce Pro WF-R4640 rozměry


Kapacita zásobníků je 580 listů. Jsou zde dva podavače po 250 listech a jeden zadní s kapacitou 80 listů. Tiskárna pracuje se standardními čtyřmi barvami inkoustu a je možné kupovat balení, které vydrží na 10 tisíc stran (platí pro černobílé i barevné), případně větší XL verze pro vytištění 20 tisíc stran. Tiskárna má rozhraní USB 2.0, Wi-Fi (IEEE 802.11b/g/n), 1000Mbps ethernet a Wi-Fi Direct. Podporuje služby Epson Connect, Apple AirPrint a Google Cloud Print. Nechybí ani možnost používat tiskárnu s nejnovější verzí operačního systému Windows 10.

K dispozici je dále 4,3" barevný dotykový displej. Tiskárna produkuje hluk o 51 dB(A). Při kopírování čekejte spotřebu 22 W, ve standby režimu 9,6 W. Režim spánku sníží spotřebu na 3 W, vypnutí pak na 0,4 W. Cena tiskárny byla stanovena na $1199. V ČR nebude dostupná, měla by být ale v prodeji v západní Evropě. U nás jsou k dispozici nové modely z řady L z března 2015.

Zdroj: epson.com
Nejpopulárnější tiskárny
reklama
Nejnovější články
Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD
Samsung na Global SSD Summit v Koreji vedle nových modelů SSD 960 PRO a EVO odhalil také nové kontrolery, které mají změnit možnosti modelů SSD pro formát M.2. Jde o kontrolery Polaris, jež přicházejí s designem PoP (Package on Package).
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Asus ohlásil první desku s Intel Apollo Lake Asus ohlásil první desku s Intel Apollo Lake
Společnost Intel nedávno vypustila do světa procesory generace Apollo Lake, čili nová slabá Pentia a Celerony navazující na Braswell. Nyní přichází Asus, který jeden z nich využívá na své nové základní desce.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Hubble našel na Europě nejspíše silné vodní gejzíry Hubble našel na Europě nejspíše silné vodní gejzíry
NASA včera uspořádala videokonferenci, před níž ohlásila důležitý nález týkající se měsíce Europa obíhajícího kolem Jupiteru. Hubble na něm zachytil nejspíše silné vodní gejzíry, díky nimž bude daleko snadnější hledat známky života.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže
Na samotném začátku tohoto měsíce explodovala raketa Falcon 9 společnosti SpaceX a ta se od té doby snažila zjistit především to, co tuto nehodu způsobilo. Nyní už to vypadá, že "viník" byl nalezen, a to héliová nádrž.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře
Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody
Ani samořízeným vozům se čas od času nevyhne nehoda, ale naprostou většinu z nich způsobí řidič běžného automobilu. Nejinak je tomu i v případě poslední nehody, která je nejspíš jednou z největších, do jaké bylo zapleteno SUV od Googlu.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik