Muž s dronem naboural do Empire State Building, místo dronu dostal želízka

Muž s dronem naboural do Empire State Building, místo dronu dostal želízka
, , aktualita
Američanovi se podařilo se svým dronem nabourat do budovy Empire State Building. Když požádal o navrácení dronu spadlého o pár pater níž, dostal místo své létající hračky želízka od policie za obecné ohrožení.reklama
Jeden z dalších zajímavých incidentů se stal v USA na Empire State Building. 27letý Američan Sean Riddle létal s dronem kolem 40. patra budovy, když nezvládl pilotování a narazil do budovy. Dron následně spadl o několik pater níže.
Riddle se poté vydal k ochrance Empire State Building, zda by mu nepomohli získat dron zpátky. Místo toho zavolali policii a Američan byl zatčen za obecné ohrožení a nepovolený let. Incident se dále vyšetřuje a zatím není jasné, zda Riddle dostal svůj dron zpátky a jakou dohru bude mít pro něj případ z legálního hlediska.

Zdroj: nymag.com, newsday.com
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Google uvede Andromedu – dostanou Windows konečně relevantní konkurenci? Google uvede Andromedu – dostanou Windows konečně relevantní konkurenci?
Podle všeho to vypadá, že společnost Google uvede v nejbližší době nový operační systém Andromeda, který je určený pro desktop. Cílem je využít to nejlepší z mobilního a desktopového světa. Mají se v Redmondu čeho bát?
Včera,  aktualita, Michal Hala
Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC
Společnost Nanoxia už na Computexu 2015 představila svůj 'NanoXia Project', který připomněla ještě také letos na Gamescomu. Jeho výsledkem je skříň Nanoxia Project S označená za hi-end skříň pro HTPC sestavy.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov
Astronomové mohli sledovat vůbec první případ hvězdy, která byla tak masivní, že přeskočila stádium supernovy a rovnou se zhroutila do podoby černé díry. Můžeme tak mluvit o první zaznamenané neúspěšné supernově.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu
Elon Musk má se svou společností SpaceX velké plány. Vývoj znovupoužitelných raket vede k hlavnímu cíli: dobýt rudou planetu. Na včerejší konferenci Making Humans a Multiplanetary Species Elon Musk představil své plány.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková,  1 komentář
Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou? Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou?
Můžeme se těšit na novou generaci základních desek se socketem AMD AM4, která bude určena pro procesory Zen i nová APU BristolRidge. Na dvě takové se už můžeme podrobně podívat, na svědomí je má společnost Gigabyte.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  5 komentářů