www.svethardware.cz
>
>
>

Na Facebooku se už nebude jen "lajkovat", budou další emotikony

Na Facebooku se už nebude jen "lajkovat", budou další emotikony
, , aktualita
V předchozím měsíci se objevily zprávy, že Facebook vedle tlačítka Like, čili v češtině To se mi líbí, nabídne možnost reagovat i opačně, tedy To se mi nelíbí. Skutečnost je ale poněkud jiná.reklama
Tlačítka Dislike se nakonec uživatelé Facebooku nedočkají, protože Mark Zuckerberg se obával, že by mohlo posloužit k tvoření negativní atmosféry či až dokonce kyberšikany na jeho sociální síti. Uživatelé ale dostanou možnost reagovat dalšími šesti způsoby, kterými konečně budou moci jednoduše okomentovat či spíše jen označit i zprávu, jež není zrovna pozitivní. Po tom ostatně uživatelé dlouho volali a Facebook jim dříve slíbil tlačítko s vyjádřením účasti (Sympathise), ale nakonec se tedy rozhodl nabídnout více způsobů reakce.

Roli pokusných morčat sehrají uživatelé Facebooku v Irsku a Španělsku, kterým se nové Facebook Reactions zpřístupní již dnes. Zpráva také mluví o tom, že firma se už rozhodla o finálním složení svých Reactions, takže další asi nepřibydou.

Použití bude snadné. Stále tu bude tlačítko To se mi líbí, ovšem po kliknutí na něj se objeví plná nabídka sedmi emotikonů, z níž si vybereme ten pravý. O jejich zpřístupnění uživatelům mimo Irsko a Španělsko se teprve rozhodne.

Zdroj: Hexus.net
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence
Velké světové technologické společnosti Google, Microsoft, Facebook, Amazon a IBM se rozhodly, že vytvoří partnerskou organizaci, která bude sledovat a usnadňovat vývoj technologií umělé inteligence. Co to znamená?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity
Kanadská společnost D-Wave si nárokuje prvenství jako prodejce komerčně dostupného kvantového počítače. Podívejme se na to, co má v rukou nyní, neboť se pochlubila s modelem využívajícím 2048 quibitů.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta
Již nějaký ten pátek víme, že NVIDIA se chystá po generaci GPU Pascal přijít s čipy Volta. Ty ještě v případě grafických karet zdaleka nejsou aktuální, ovšem to NVIDII nezabránilo představit nový produkt Xavier, který je na GPU Volta postaven.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky
USB Implementers Forum oznamuje nový standard pro využití moderního konektoru USB Type-C. Jedná se o USB Audio Device Class 3.0, který má posloužit jako hlavní řešení pro připojení rozličných zařízení.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  3 komentáře
Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu
Společnost Samsung nedávno představila své nové produkty, ale při té příležitosti se také rozpovídala o své vizi budoucnosti SSD. Jak mají tedy tato úložná zařízení postupně nahrazovat pevné disky a co jim k tomu pomůže?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře