www.svethardware.cz
>
>
>
>

Nanoxia Deep Silence 3: levnější tichá skříň

Nanoxia Deep Silence 3: levnější tichá skříň
, , aktualita
Společnost Nanoxia si připravila nový model spadající do řady skříní Deep Silence, který dostal pořadové číslo 3, i když na trhu už je i model 4. Vyšší číslo zde ale neznamená modernější a vyspělejší model, spíše naopak.reklama
Nanoxia Deep Silence 3 tak není ani třetím modelem svého jména a ani lepším než všechny ostatní. Nanoxia již dříve představila skříně Deep Silence 1, 2 a naposledy Deep Silence 4, nejmenší z nich. Dnes představená Deep Silence 3 byla označena za skříň určenou pro ty, kteří nepotřebují jeden z lepších a dražších modelů a spokojí se s levnější skříní, která však má nabídnout hlavní výhody své řady.

Skříň se řadí mezi tzv. tiché modely, takže nepřekvapí její přední dvířka a boční průduchy v předním panelu. Určena je pro základní desky ATX, Micro ATX a Mini ITX a nabídne také regulátor otáček pro dva ventilátory, jež můžeme ovládat nezávisle na sobě.

Uvnitř skříně máme dvě šachty pro celkem pět pevných disků, další menší šachtu pro tři SSD a pak tři pozice pro mechaniky. Pro instalaci všech těchto zařízení nám postačí pouze prsty, čili žádné nástroje a středová šachta pro dva disky lze vyjmout, aby se do skříně případně vešla i velmi dlouhá karta. To snad jen ale kdyby nestačilo 345 mm prostoru a bylo třeba uvolnit místo pro až 430 mm dlouhou kartu.

Co se týče procesorového chladiče, ten může mít na výšku maximálně 165 mm, což není moc omezující. Pro karty máme připraveno jako obvykle sedm záslepek a přední panel pak nabídne dva USB 3.0, jeden USB 2.0 a HD audio porty. Pro chlazení skříně můžeme využít dva přední 120mm ventilátory Deep Silence, jeden zadní a pak tu jsou pozice pro dva vrchní či jeden spodní 120/140mm ventilátor. Celkové rozměry skříně jsou 456 x 207 x 520 mm (V x Š x H).

Cenu nakonec výrobce neuvedl, ale je zřejmé, že bude nižší než cena skříně Deep Silence 2. Dorazit k distributorům pak má ještě v tomto měsíci.

Zdroj: techPowerUp
Nejpopulárnější skříně
reklama
Nejnovější články
Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth
Čínská armáda uvedla, že vynalezla kvantový radar, proti němuž by byla technologie stealth, do níž americká armáda investovala stovky miliard dolarů, naprosto bezradná. Číňané by tak výrazně ovlivnili poměr sil.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
O koupi Twitteru má zájem i Disney O koupi Twitteru má zájem i Disney
Samotná společnost Disney dle serveru TechCrunch nyní má vyjednávat s bankami, aby zjistila, zda si může dovolit akvizovat Twitter, jehož hodnota na burze nedávno prudce vzrostla. Co by z toho takový Disney ale mohl mít?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3 Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3
Herním světem v těchto dnech hýbe nová závodní hra Forza Horizon 3, kterou vydává Microsoft, a tak není ani divu, že se objevila speciální edice konzole Xbox One S. Ta je laděna do tvarů automobilu Audi R8, ovšem koupit si ji nemůžeme.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné
Společnost EIZO si připravila dva nové monitory z řady ColorEdge, které umožňují hardwarovou kalibraci obrazu a jsou určeny pro zpracování fotografií, videa a vůbec práci s grafikou. Co všechno nám nabídnou?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD
Samsung na Global SSD Summit v Koreji vedle nových modelů SSD 960 PRO a EVO odhalil také nové kontrolery, které mají změnit možnosti modelů SSD pro formát M.2. Jde o kontrolery Polaris, jež přicházejí s designem PoP (Package on Package).
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář