www.svethardware.cz
>
>
>
>

Nejmenší A4 tiskárna na světě: Epson WorkForce WF-100W

Nejmenší A4 tiskárna na světě: Epson WorkForce WF-100W
, , aktualita
Společnost Epson uvedla nejmenší A4 tiskárnu na světě, model WorkForce WF-100W. Tato tiskárna váží pouze 1,6 kilogramu, využívá pigmentový inkoust a díky malým rozměrům a vestavěné baterii je také snadno přenositelná.



reklama
Na letošním veletrhu IFA 2014 se mimo jiné představila také nejmenší A4 tiskárna na světě, Epson WorkForce WF-100W. Tato tiskárna má rozměry pouze 309×154×61 mm a hmotnost 1,6 kilogramu. Je vybavena vestavěnou baterií, takže může tisknout i bez napájení. Baterii lze kdykoli dobíjet pomocí USB kabelu nebo dodávaného síťového adaptéru.


Epson WorkForce WF-100W


Tiskárna využívá pigmentový inkoust a má být vhodná zejména pro tisk dokumentů, faktur a smluv mimo kancelář. Pigmentový inkoust zajišťuje vysokou odolnost tisku. Nechybí ani podpora bezdrátových sítí Wi-Fi a Wi-Fi Direct (podporovány jsou např. služby Google Cloud Print nebo Apple AirPrint). Prodej by měl začít v listopadu za cenu 299 EUR. Bohužel více detailů o tiskárně neznáme, kromě tiskové zprávy se společnost Epson tváří, jakoby tiskárna ani neexistovala. Na detaily si tedy počkejme do listopadu.


Epson WorkForce WF-100W taška


Zdroj: TZ Epson

Epson Workforce WF-100W
lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Nejpopulárnější tiskárny
reklama
Nejnovější články
Vesmírná sonda Rosetta ukončila svou misi Vesmírná sonda Rosetta ukončila svou misi
Vesmírná sonda patřící Evropské kosmické agentuře včera po poledni slavnostně ukončila svou dlouhou pouť vesmírem. V závěru své dvanáctileté mise sonda dopadla na kometu, ze které sbírala data.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková
Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům
Tým amerických vědců z Northwestern University vyvíjí flexibilní kostní implantáty, které jsou vyráběny pomocí technologie 3D tisku. Tyto implantáty mohou pomoci například i v rozvojových zemích.
30.9.2016,  aktualita, Kateřina Hoferková
Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech
Ve spotřebitelském sektoru jsme už mnoho let odkázáni na 1Gb/s Ethernet, což se má brzy změnit. Můžeme se těšit až na propustnost 5 Gb/s, přičemž té bude možné dosáhnout na stávajících kabelových rozvodech.
30.9.2016,  aktualita, Jan Vítek,  7 komentářů
K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů
NVIDIA s představením generace Pascal odstartovala také kontroverzní program, když začala vydávat na trh karty série Founders Edition. Ty mnoho výrobců vidí jako snahu slíznout smetanu, ale tak to prý není.
30.9.2016,  aktualita, Jan Vítek
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
30.9.2016,  aktualita, Jan Vítek