www.svethardware.cz
>
>
>

Nejsledovanější hry na YouTube? Jasně vede Minecraft

Nejsledovanější hry na YouTube? Jasně vede Minecraft
, , aktualita
YouTube tento týden oslavil již deset let své existence a při této příležitosti byly zveřejněny i zajímavé statistiky, mezi něž patří i desítka nejsledovanějších her, tedy z nich zaznamenaných videí. A mezi nimi vede Minecraft.reklama
Na blogu o trendech na YouTube se tedy v poslední době objevila řada zajímavých žebříčků, mezi nimiž je i seznam her, které jsou na YouTube nejčastěji sledované ve formě videí. Srovnáván byl konkrétně tzv. watchtime, čili celkový čas sledování videí všemi uživateli. Je tedy zřejmé, že jasnou výhodu má ta hra, která má na YouTube co nejvíce videí.

Minecraft jich přitom má neuvěřitelných 42 milionů, což ukazuje na to, jak moc je tato hra oblíbená. Na YouTube tak dokázala překonat i sérii Grand Theft Auto, Call of Duty nebo hru DOTA2. Minecraft je navíc na YouTube druhým nejvyhledávanějším termínem a v posledním roce překonal i populární hvězdy jako Beyonce nebo Taylor Swift. Není tak divu, že samotný Microsoft uvolnil 2,5 miliardy dolarů na to, aby si v minulém roce pořídil vývojářskou firmu Mojang, která stojí za Minecraftem. Žebříček nejsledovanějších herních videí je tedy následující a zahrnuje jednotlivé hry (Minecraft, DOTA2), ale i celé série (CoD, FIFA):
  1. Minecraft
  2. Grand Theft Auto
  3. League of Legends
  4. Call of Duty
  5. FIFA
  6. Garry’s Mod
  7. The Sims
  8. Five Nights at Freddy’s
  9. Puzzles & Dragon
  10. Dota 2


Zdroj: YouTube

Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody
Ani samořízeným vozům se čas od času nevyhne nehoda, ale naprostou většinu z nich způsobí řidič běžného automobilu. Nejinak je tomu i v případě poslední nehody, která je nejspíš jednou z největších, do jaké bylo zapleteno SUV od Googlu.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars
Společnost SpaceX má s ohledem letů na Mars velice ambiciózní plány, do nichž spadá také využití silnějších motorů, než jaká má dnes k dispozici. Jedná se o vyvíjený Raptor, který byl nyní vůbec poprvé vyzkoušen.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019 AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019
Nyní je aktuální generace APU Bristol Ridge, ale my už se můžeme podívat do budoucnosti, kde se rýsují již 7nm APU založená na procesorové architektuře Zen Plus. Jde o Gray Hawk chystané na rok 2019.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit
Agentura Reuters přinesla zprávu, že Twitter vyjednává s hned několika technologickými společnostmi a hledá mezi nimi tu, která by jej byla ochotna koupit. Není to ani tak moc překvapivé vzhledem k tomu, jaké finanční výsledky Twitter má v posledních letech.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Šestá Civilizace se blíží, co budeme potřebovat? Šestá Civilizace se blíží, co budeme potřebovat?
Už za necelý měsíc si budeme moci zahrát šestý díl hry Civilization Sida Meiera. Vývojářské studio Firaxis společně s 2K Games nyní oznamuje, jaké jsou minimální a doporučené specifikace pro PC. Stačit bude i slabší sestava.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek