www.svethardware.cz
>
>

Nitro C80 Carbon Class: libo herní židli?

Nitro C80 Carbon Class: libo herní židli?
, , aktualita
Různé firmy si už dříve uvědomily, že mezi herní náčiní by mohly protlačit také židle, přeci jen pokud někdo stráví před počítačem mnoho hodin denně, nevyplatí se investovat do pořádného sedacího náčiní. Podívejme se, co nám nabídne firma Nitro Concepts.reklama
Od společnosti Nitro Concepts přichází řada C80 Carbon Class, která připomíná produkci firmy DXRacer, a to svými dvěma otvory v opěradle. Nitro představilo své nové židle na OCUK a uvádí, že mají vynikat především z hlediska ergonomie, s čímž jsou spojeny také široké možnosti pro nastavení.

Nitro nabízí v rámci řady C80 celkem tři produkty, a to C80 Comfort, C80 Motion a C80 Pure. Všechny jsou k dispozici v provedení s různými barevnými detaily, a to v černé, modré, červené, oranžové, bílé či zelené.

C80 mají spoléhat na odolný ocelový rám namontovaný na základnu s pěti kolečky. Samozřejmostí je možnost rotace v plném 360° rozsahu, dále nastavitelná výška a také naklápění opěradla dozadu.

Jako materiál pro polstrování byla vybrána umělá kůže a co se týče odlišností jednotlivých modelů, C80 Comfort má extra silnou tvarovanou pěnu pro pohodlí, C80 Motion je větší a má nastavitelné opěrky rukou a C80 Pure je vybavena perforovanou sedací částí.

Zdroj: Nitro Concepts
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou? Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou?
Můžeme se těšit na novou generaci základních desek se socketem AMD AM4, která bude určena pro procesory Zen i nová APU BristolRidge. Na dvě takové se už můžeme podrobně podívat, na svědomí je má společnost Gigabyte.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Nissan ProPILOT Chair: jak sedět i ve frontě Nissan ProPILOT Chair: jak sedět i ve frontě
Ve firmě Nissan někoho napadllo, že by se dal využít systém ProPILOT vyvíjený pro autonomní vozidla i jiných způsobem. Vytvořil tak autonomní židle, které se mohou se svými pasažéry řadit do fronty.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Windows 10 jsou dle Microsoftu už na 400 milionech zařízení Windows 10 jsou dle Microsoftu už na 400 milionech zařízení
Microsoft dle aktuálních údajů v posledním půlroce značně pokročil v rozšiřování systému Windows 10. Z březnových 270 milionů instalací se postupně dostal až na dnešních 400 milionů. Znamená to, že W10 se rozšiřuje rychleji než kterýkoliv jeho předchůdce.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
Google GNMT: překladový systém slibuje téměř "lidskou kvalitu" Google GNMT: překladový systém slibuje téměř "lidskou kvalitu"
Společnost Google pro svou službu Translate připravila nový překladový systém GNMT, o němž říká, že výrazně sníží počet chyb. Google dokonce uvádí, že se úroveň překladu systému GNMT blíží tomu, čeho jsou schopni lidé.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře
Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth
Čínská armáda uvedla, že vynalezla kvantový radar, proti němuž by byla technologie stealth, do níž americká armáda investovala stovky miliard dolarů, naprosto bezradná. Číňané by tak výrazně ovlivnili poměr sil.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře