www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Nízkoprofilový R7 250 v podání Club 3D

Nízkoprofilový R7 250 v podání Club 3D
, , aktualita
Pro počítače ve skříních s nedostatkem místa je určena nová karta Club 3D Radeon R7 250 Low Profile, vedle níž se také představí výkonnější model R7 250X. Ty tak doplní stávající nabídku této firmy.reklama
Společnost Club 3D oficiálně představila karty Radeon R7 250 Low Profile a R7 250X, z nichž je zajímavá především ona nízkoprofilová verze, a to i díky stále větší popularitě malých desktopových PC. Nabídne nám tak nízké tělo, díky čemuž se bude hodit do tenkých skříní v počítačích HTPC, nettopech, apod.

Radeon R7 250 Low Profile má ve výbavě GPU s 512 Stream procesory na frekvenci až 800 MHz, dále 1 GB paměti GDDR5 na 4500 MHz a 128bitovým rozhraním. Její TDP je pouze 67 W, díky čemuž tato karta nepotřebuje žádné přídavné napájení, a tak by ji měl zvládnout i systém se zdrojem, který neobsahuje žádné konektory PCIe. Do hlavní výbavy pak patří konektory HDMI a Dual Link DVI-D, přičemž D-Sub je trošku stranou a dá se využít pouze s plnou záslepkou, nebo pro něj musíme otvor případně hledat jinde.

Další novinka, Radeon R7 250X, má za úkol vyplnit mezeru mezi modely R7 250 a 260X. Její výkon bude o něco vyšší než u R7 250, a to díky 640 Stream procesorům na frekvenci až 1000 MHz, ovšem paměťový subsystém je nachlup stejný. Karta má být vybavena velkým chladičem, i když její prezentace ještě na webu výrobce není a obrázek zveřejněn nebyl. Výrobce ji také označuje za nejvýkonnější GPU na trhu s cenou pod 99 USD.

Zdroj: TZ Club 3D
Nejpopulárnější grafické karty
reklama
Nejnovější články
Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG
Společnost Warhorse Studios už od roku 2011 pracuje na hře, která bude zajímat zvláště české hráče. Jde totiž o RPG z prostředí samotného srdce českých zemí, a to na počátku 15. století. My se na ni teď podíváme podrobněji.
Dnes,  preview, Jan Vítek
Dell po akvizici EMC posiluje i cloudové partnerství s Master Internet Dell po akvizici EMC posiluje i cloudové partnerství s Master Internet
Serverhostingová společnost Master Internet byla v průběhu léta vybrána jako jedna z prvních pro nový progresivní typ partnerství společnosti Dell sdružující ověřené cloudové a hostingové poskytovatele.
Dnes,  inzerce, PR článek
Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty? Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty?
Jde o dva poměrně nové segmenty trhu informačních a komunikačních technologií, které již teď přinášejí dostatečně zajímavé technologie zákazníkům. Přitom jsme teprve na počátku rozvoje těchto segmentů a přínos příslušných řešení se podle všeho bude stupňovat.
Včera,  aktualita, Michal Hala
V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS
Americký soud potrestal dvaceti lety vězení muže kosovského původu, který měl bez oprávnění proniknout do databází a získaná osobní data poskytovat teroristům z tzv. Islámského státu za účelem vytváření seznamu potenciálních cílů.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik