Noctua nabídne zdarma montážní kit pro Haswell-E

Noctua nabídne zdarma montážní kit pro Haswell-E
, , aktualita
Před příchodem nových procesorů Intel Hawell-E pro socket LGA2011-3 se ozvala Noctua, která jako obvykle zdarma nabízí příslušné montážní kity pro starší chladiče, jež zmíněný socket nepodporují.reklama
Onen montážní kit, který nám umožní připevnit procesorový chladič Noctua i na nejnovější socket Intelu LGA2011-3 je známý SecuFirm2. Tím je vybavena již řada chladičů, které jsou tak na Haswell-E již připraveny. Jde o chladiče NH-D15, NH-D14 SE2011, NH-U14S a NH-U12S. A aby nevznikla mýlka, pak je třeba poznamenat, že kterýkoliv chladič podporující původní socket LGA2011-0 bude podporovat i LGA2011-3, neboť jsou z hlediska montážního systému identické.

Pokud tedy máte doma starší chladič Noctua a chystáte si pořídit procesor Haswell-E, nemusíte jej nahrazovat novým. Stačí si od výrobce objednat kit NM-I2011, což tedy platí i pro chladič Noctua NH-L12, který má speciální variantu SecuFirm2. K té si musíte případně objednat podložky NM-IPS2, abyste mohli tento chladič namontovat na LGA2011-3.

Příslušné sady si můžete objednat jako obvykle na stránkách firmy Noctua (viz zdroj). Musíte ale jako obvykle doložit, že vlastníte jednak příslušný chladič a také desku a/nebo procesor s LGA2011-3. K tomu poslouží kopie faktur.

Zdroj: TZ Noctua
Nejpopulárnější chladiče
reklama
Nejnovější články
Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže
Na samotném začátku tohoto měsíce explodovala raketa Falcon 9 společnosti SpaceX a ta se od té doby snažila zjistit především to, co tuto nehodu způsobilo. Nyní už to vypadá, že "viník" byl nalezen, a to héliová nádrž.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody
Ani samořízeným vozům se čas od času nevyhne nehoda, ale naprostou většinu z nich způsobí řidič běžného automobilu. Nejinak je tomu i v případě poslední nehody, která je nejspíš jednou z největších, do jaké bylo zapleteno SUV od Googlu.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars
Společnost SpaceX má s ohledem letů na Mars velice ambiciózní plány, do nichž spadá také využití silnějších motorů, než jaká má dnes k dispozici. Jedná se o vyvíjený Raptor, který byl nyní vůbec poprvé vyzkoušen.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019 AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019
Nyní je aktuální generace APU Bristol Ridge, ale my už se můžeme podívat do budoucnosti, kde se rýsují již 7nm APU založená na procesorové architektuře Zen Plus. Jde o Gray Hawk chystané na rok 2019.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit
Agentura Reuters přinesla zprávu, že Twitter vyjednává s hned několika technologickými společnostmi a hledá mezi nimi tu, která by jej byla ochotna koupit. Není to ani tak moc překvapivé vzhledem k tomu, jaké finanční výsledky Twitter má v posledních letech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek