www.svethardware.cz
>
>
>

Nové pero 3Doodler pro 3D tisk: levné kreslení do prostoru

Nové pero 3Doodler pro 3D tisk: levné kreslení do prostoru
, , aktualita
Pera pro 3D tisk 3Doodler mají svého nového bratříčka. Tento nejnovější model má být podle výrobce především plynulejší a má nabídnout snazší zacházení, takže vytváření objektů v prostoru bude jednodušší.reklama
3D tisk nemusí být prováděn vždy jen pomocí klasických 3D tiskáren. Pro zábavné účely existují například pera pro 3D tisk, která vám umožní "kreslit do prostoru". Tým ze společnosti WobbleWorks představil další -- ze své řady per 3Doodler pro 3D tisk, které slibuje větší plynulost a snazší vytváření 3D předmětů než jeho předchůdci. První 3Doodler byl představen tři roky zpátky, nyní přichází 3Doodler Create.

Jedná se o třetí generaci pera 3Doodler, které by mělo napravit nedostatky svých dvou předchůdců. Slibuje především plynulejší výstup materiálu, pomocí něhož se pak do prostoru kreslí 3D objekty. Nejedná se tak o žádné profesionální výtvory, které by si našly praktické využití, toto pero slouží spíš k modelování figurek nebo dekorativních předmětů.

Výrobce slibuje, že díky tomuto novému 3Doodler Create si bude každý moct tisknout v řádu sekund. Pero pro 3D tisk oproti svým předchůdcům vyšperkovalo svůj design barevným světelným proužkem v horní části a díky průhlednému panelu je možné při vytváření výrobku sledovat, co se děje uvnitř.

Nové 3Doodler Create stojí 99 dolarů, což je přibližně 2300 korun bez DPH. To je zhruba stejná cena, za jakou se prodával 3Doodler 2.0. Zájemci, kteří už vlastní 3Doodler 2.0, dostanou slevu, nový model Create tak bude stát polovinu ceny, pokud si jej objednají do 3. června.

Společnost ve vylepšování svého pera 3Doodler pro 3D tisk hodlá pokračovat, takže se v budoucnu můžeme dočkat dalších a ještě lepších modelů. Zatím 3Doodler spíše než pro praktické využití slouží pro umělecké účely.

Zdroj: engadget.com
Nejpopulárnější tiskárny
reklama
Nejnovější články
Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech
Ve spotřebitelském sektoru jsme už mnoho let odkázáni na 1Gb/s Ethernet, což se má brzy změnit. Můžeme se těšit až na propustnost 5 Gb/s, přičemž té bude možné dosáhnout na stávajících kabelových rozvodech.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře
K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů
NVIDIA s představením generace Pascal odstartovala také kontroverzní program, když začala vydávat na trh karty série Founders Edition. Ty mnoho výrobců vidí jako snahu slíznout smetanu, ale tak to prý není.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím
Společnost HP nedávno k nelibosti mnoha svých zákazníků aktivovala DRM, které už delší dobu bylo připraveno ve firmwaru inkoustových tiskáren OfficeJet. Znemožnila tak využití neoriginálních náplní a vysloužila si hlasitou kritiku.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře
No Man’s Sky vyšetřována kvůli klamavé reklamě No Man’s Sky vyšetřována kvůli klamavé reklamě
Vypadá to, že zájem o hru No Man’s Sky jen tak nevyprchá, jen ten zájem nebude takový, jak by si její tvůrci přáli. Advertising Standards Authority ve Velké Británii už prošetřuje to, co lidé z Hello Games slibovali i slibují a co hra opravdu poskytuje.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek