www.svethardware.cz
>
>
>
>

Nové počítačové skříně Enermax Ostrog.Q a Thorex

Nové počítačové skříně Enermax Ostrog.Q a Thorex
, , aktualita
Společnost Enermax uvedla na trh dvě nové počítačové skříně Ostrog.Q a Thorex. Obě patří do kategorie midi-tower a jsou schopny pobrat mATX i ATX základní desky. Samozřejmostí je možnost instalace některých komponent bez šroubků.reklama
Enermax rozšiřuje nabídku svých počítačových skříní o dva nové modely Ostrog.Q a Thorex. Nový Ostrog.Q nabídne dvě 12cm pozice vepředu včetně filtrů pro zabránění vniknutí prachu. Vzadu je už předinstalován jeden 120mm ventilátor. Dále tu najdete jednu pozici pro 12cm ventilátor nahoře a dvě na straně bočního panelu.

Sekce pro harddisky je rozdělena na dvě části. Jedna pro 3,5" disky (celkem 3 kusy) a jedna pro 2,5" disky a SSD (celkem 4 kusy). Část krytu tohoto oddílu může být vyjmuta, aby skříň pojala i delší grafické karty. Nahoře jsou ještě tři 5,25" pozice. Při rozměrech skříně 453×203×457 mm umožňuje použít chladiče pro CPU vysoké až 174 milimetrů a vejde se sem až 6 přídavných karet. Cena skříně byla stanovena na 39,90 EUR.

Druhým modelem je Thorex, který staví na podobném základě, přináší ale odvážnější design. Rozměry dosahují hodnot 453×203×440 mm. Skříň pojme čtyři 2,5" disky, tři 3,5" jednotky a dále tu najdete dvě 5,25" pozice (viditelné zepředu). I zde je instalován jeden 120mm ventilátor vzadu. Dále tu jsou prázdné pozice pro dva 12cm ventilátory vepředu a jeden 12cm ventilátor nahoře.

Rovněž tady lze použít chladiče procesoru vysoké až cca 173 milimetrů a jde vložit 6 přídavných karet. Cena tohoto modelu byla stanovena na 41,90 EUR.

Zdroj: www.enermax.co.uk

Enermax Ostrog Q
lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Enermax Thorex
lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Nejpopulárnější skříně
reklama
Nejnovější články
Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech
Ve spotřebitelském sektoru jsme už mnoho let odkázáni na 1Gb/s Ethernet, což se má brzy změnit. Můžeme se těšit až na propustnost 5 Gb/s, přičemž té bude možné dosáhnout na stávajících kabelových rozvodech.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře
K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů
NVIDIA s představením generace Pascal odstartovala také kontroverzní program, když začala vydávat na trh karty série Founders Edition. Ty mnoho výrobců vidí jako snahu slíznout smetanu, ale tak to prý není.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím
Společnost HP nedávno k nelibosti mnoha svých zákazníků aktivovala DRM, které už delší dobu bylo připraveno ve firmwaru inkoustových tiskáren OfficeJet. Znemožnila tak využití neoriginálních náplní a vysloužila si hlasitou kritiku.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře
No Man’s Sky vyšetřována kvůli klamavé reklamě No Man’s Sky vyšetřována kvůli klamavé reklamě
Vypadá to, že zájem o hru No Man’s Sky jen tak nevyprchá, jen ten zájem nebude takový, jak by si její tvůrci přáli. Advertising Standards Authority ve Velké Británii už prošetřuje to, co lidé z Hello Games slibovali i slibují a co hra opravdu poskytuje.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek