www.svethardware.cz
>
>
>
>

Nové počítačové zdroje od společnosti EVGA

Nové počítačové zdroje od společnosti EVGA
, , aktualita
Společnost EVGA oznámila vydání dvou nových zdrojů spadajících do kategorie 80 PLUS Gold. Přestože ceny nových modelů budou nižší, nabízená kvalita, záruka a vlastnosti zdrojů budou na úrovni oceňované řady GS počítačových zdrojů.reklama
EVGA přichází na trh se dvěma novými počítačovými zdroji označenými EVGA SuperNOVA 650 GS a 550 GS. Tyto nové typy budou tvořit cenově dostupné varianty modelů z vynikající řady zdrojů GS.
Oba zdroje patří do kategorie 80 PLUS Gold. Tato kategorizace byla zavedena ve Spojených státech z důvodu odlišení zdrojů s lepší účinností, a tedy nižší spotřebou elektrické energie. Už sám název 80 PLUS napovídá, že jejich účinnost je lepší než 80 procent. Pro lepší přehlednost pak byly stanoveny i podkategorie Bronze, Silver, Gold, Platinum a Titanium. U klasifikace 80 PLUS Gold se jedná o účinnost lepší než 90 % při napájení 230 V a zatížení zdroje 50 %.

Nabízené zdroje jsou navíc při malé zátěži zcela tiché. Dále je možné zapnout ECO mód, který při malé nebo střední zátěži zapíná ventilátor pouze v případě potřeby. Pro minimální hlučnost aktivního chlazení byla navíc použita ložiska vyrobená z materiálu Teflon Nano-Steel.

Své nové zdroje nabízí EVGA v modulárním provedení pro snadnou montáž, s efektivním chlazením díky usměrnění vzduchu a s lehce připojitelnou kabeláží. Zdroje jsou schopné poskytnout na svém 12V výstupu proud až 54 A, resp. 45 A pro nižší model.

Ačkoli počítačové zdroje míří k nižším prodejním cenám, byly pro jejich konstrukci použity kvalitní součástky, například kondenzátory od společnosti Japanese Nippon Chemi-con a firma EVGA se snaží podepřít kvalitu svých výrobků i nabízenou pětiletou zárukou.

Zdroj: Hexus.net
Nejpopulárnější zdroje
reklama
Nejnovější články
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem
Univerzita Cardiff pracuje na algoritmu, který umožní vyhledávání nenávistných příspěvků na Twitteru a především jejich spojování s reálnými trestnými činy. V budoucnu by tak policie mohla snáze předpovědět výbuchy násilí spojené například s rasismem.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik,  1 komentář
Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI
Sám šéf FBI James Comey se nedávno nechal slyšet, že má webovou kameru na svém notebooku přelepenou kusem pásky. Dělá to prý pro svou bezpečnost a doporučuje stejný krok učinit i všem ostatním.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu
Alstom se pochlubil prvním osobním vlakem využívajícím vodíkové palivové články. A nejedná se o žádnou technologii daleké budoucnosti, moderní jednotky začnou brázdit německé koleje už koncem roku 2017.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Biostar má svou první myš, levný model AM2 Biostar má svou první myš, levný model AM2
Společnost Biostar známe především jako výrobce základních desek a grafických karet, přičemž v tomto ohledu patří vedle firem Gigabyte a Asus mezi trpaslíky. Nyní se tato firma rozhodla, že zavede výrobu i počítačových myší.
23.9.2016,  aktualita, Jan Vítek