www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Nový Batman zdarma k výkonným GeForce GTX 900

Nový Batman zdarma k výkonným GeForce GTX 900
, , aktualita
Společnost NVIDIA nedávno začala se svými grafickými kartami GeForce řady GTX 900 nabízet hru The Witcher 3: Wild Hunt. Nyní přidává další, a to Batman: Arkham Knight, ovšem podmínky jsou trošku jiné.reklama
The Witcher 3: Wild Hunt je ke kartám firmy NVIDIA nabízen od letošního března, což platí pro karty GeForce GTX 980, 970, 960 nebo také pro notebooky s kartou GeForce GTX 970M nebo lepší. Batman: Arkham Knight dostaneme tak zdarma, ale to platí pouze pro dvojici nejvýkonnějších desktopových GTX 970 a 980.

Pro zákazníky firmy NVIDIA to znamená, že získají zdarma hry o celkové hodnotě 120 dolarů, přičemž oba zmíněné tituly ještě nejsou na trhu, ale jde o velmi očekávané hry. NVIDIA by si tak měla právem získat pozornost potenciálních zákazníků.

Vývojáři nového Batmana také slibují, že využijí možnosti nových GeForce, aby vynikly efekty jako volumetrická světla, simulace deště, fyziky nebo lidských obličejů. Hra byla také vyvinuta ve spolupráci s DC Comics a konkrétně Geoffem Johnsem a Jimem Lee a umožní nám bojovat proti klasickým nepřátelům Batmana, jako je Scarecrow nebo Penguin a také se vůbec poprvé budeme moci přímo ve hře projet v Batmobilu.

Witcher 3: Wild Hunt přijde na trh 19. května a Batman: Arkham Knight až 23. června.

Zdroj: Hexus.net
Nejpopulárnější grafické karty
reklama
Nejnovější články
Vesmírná sonda Rosetta ukončila svou misi Vesmírná sonda Rosetta ukončila svou misi
Vesmírná sonda patřící Evropské kosmické agentuře včera po poledni slavnostně ukončila svou dlouhou pouť vesmírem. V závěru své dvanáctileté mise sonda dopadla na kometu, ze které sbírala data.
Dnes,  aktualita, Kateřina Hoferková
Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům
Tým amerických vědců z Northwestern University vyvíjí flexibilní kostní implantáty, které jsou vyráběny pomocí technologie 3D tisku. Tyto implantáty mohou pomoci například i v rozvojových zemích.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková
Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech
Ve spotřebitelském sektoru jsme už mnoho let odkázáni na 1Gb/s Ethernet, což se má brzy změnit. Můžeme se těšit až na propustnost 5 Gb/s, přičemž té bude možné dosáhnout na stávajících kabelových rozvodech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  7 komentářů
K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů
NVIDIA s představením generace Pascal odstartovala také kontroverzní program, když začala vydávat na trh karty série Founders Edition. Ty mnoho výrobců vidí jako snahu slíznout smetanu, ale tak to prý není.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
Včera,  aktualita, Jan Vítek