www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Nový Boot Camp podporuje Windows 10 na počítačích Mac

Nový Boot Camp podporuje Windows 10 na počítačích Mac
, , aktualita
Boot Camp je nástroj, který umožňuje na počítač s operačním systémem od Applu nahrát Windows od Microsoftu. Nová verze umožní instalaci nejnovějších Windows 10. Podporováno bude velké množství zařízení od Applu.reklama
Apple si je vědom, že jeho iOS nemá například tak velkou podporu aplikací jako Windows, které jsou rozšířené mezi uživateli a na které primárně vychází všechny programy. Proto vydává nástroj Boot Camp, který umožňuje přeinstalaci.

Už dlouho jsou podporovány Windows 7 a 8.1, nicméně na Windows 10 se muselo čekat, aby Apple vše pečlivě doladil. Důležité je, že se jedná o podporu 64bitové verze.

Podporovány by měly být i starší počítače od Applu, a to iMac, Macbook Pro, Macbook Air a Mac Pro. Důležité jsou i řadiče jako třeba ten pro konektor USB typ-C u novémo Mac Booku Air. Nezapomnělo se pochopitelně na drivery pro grafické karty a displeje.

Opraveny jsou i problémy, když se uživatel pokoušel instalovat Windows ze zabudované čtečky SD karet. Doporučuje se před instalací zkontrolovat, zdali máte nejnovější ovladače.

Zdroj: KitGuru
Nejpopulárnější operační systémy
reklama
Nejnovější články
Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI
Sám šéf FBI James Comey se nedávno nechal slyšet, že má webovou kameru na svém notebooku přelepenou kusem pásky. Dělá to prý pro svou bezpečnost a doporučuje stejný krok učinit i všem ostatním.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu
Alstom se pochlubil prvním osobním vlakem využívajícím vodíkové palivové články. A nejedná se o žádnou technologii daleké budoucnosti, moderní jednotky začnou brázdit německé koleje už koncem roku 2017.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
Biostar má svou první myš, levný model AM2 Biostar má svou první myš, levný model AM2
Společnost Biostar známe především jako výrobce základních desek a grafických karet, přičemž v tomto ohledu patří vedle firem Gigabyte a Asus mezi trpaslíky. Nyní se tato firma rozhodla, že zavede výrobu i počítačových myší.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Google otevřel vývojářům VR platformu Daydream, ale zatím chybí smartphony Google otevřel vývojářům VR platformu Daydream, ale zatím chybí smartphony
Tento týden došlo k vydání VR SDK 1.0 pro platformu virtuální reality Google Daydream. Vývoj aplikací tak může naplno začít ještě předtím, než se na trhu objeví více než jeden podporovaný smartphone.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Elite: Dangerous Guardians jsou k dispozici jako beta Elite: Dangerous Guardians jsou k dispozici jako beta
Frontier Developments si pro nedočkavé vesmírné piloty připravili Elite Dangerous: Horizons Beta Upgrade Pass. Už nyní se tak můžeme podívat na to, co nabídne aktualizace 2.2 - Guardians. Ale nebude to zadarmo.
Včera,  aktualita, Jan Vítek