www.svethardware.cz
>
>
>
>

Nový flash disk SanDisk Ultra Fit USB 3.0

Nový flash disk SanDisk Ultra Fit USB 3.0
, , aktualita
SanDisk uvedl nový USB flash disk Ultra Fit. Ten je určen pro rozhraní USB 3.0, díky čemuž nabídne i velmi vysokou přenosovou rychlost až 130 MB/s. Rychlost zápisu dosahuje dle výrobce až desetinásobku toho, co najdete u USB 2.0 disků.reklama
V nabídce společnosti SanDisk se objevil nový USB 3.0 flash disk Ultra Fit. Novinka bude k dispozici v kapacitách 16 GB, 32 GB a 64 GB. Všechny tři verze nabídnou rychlost čtení s hodnotou až 130 MB/s. O zápisu hovoří výrobce trochu mlhavě. 16GB verze má dle SanDisku 5× vyšší rychlost než USB 2.0 disk. U toho v závorce hovoří o rychlosti 4MB/s, takže se dá očekávat, že rychlost zápisu činí až 20 MB/s.


SanDisk Ultra Fit USB 2.0 flash disk


U 32GB a 64GB varianty pak SanDisk hovoří o desetinásobku, což by tedy mělo činit 40 MB/s. Díky SanDisk SecureAccess je možné data chránit 128bitovým šifrováním. Software RescuePRO by pak měl umožnit obnovit smazaná data. Rozměry disku jsou jen 19,1×15,9×8,8 milimetru (bez krytky). 16GB verze bude v prodeji za $40, 32GB varianta pak za $70 a největší 64GB verze bude stát $110. Záruka je pětiletá.

Zdroj: www.sandisk.com

SanDisk Cruzer Ultra Fit 16GB
lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

SanDisk Cruzer Ultra Fit 32GB
lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

SanDisk Cruzer Ultra Fit 64GB
lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Nejpopulárnější USB flash disky
reklama
Nejnovější články
Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech
Ve spotřebitelském sektoru jsme už mnoho let odkázáni na 1Gb/s Ethernet, což se má brzy změnit. Můžeme se těšit až na propustnost 5 Gb/s, přičemž té bude možné dosáhnout na stávajících kabelových rozvodech.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  3 komentáře
K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů
NVIDIA s představením generace Pascal odstartovala také kontroverzní program, když začala vydávat na trh karty série Founders Edition. Ty mnoho výrobců vidí jako snahu slíznout smetanu, ale tak to prý není.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím
Společnost HP nedávno k nelibosti mnoha svých zákazníků aktivovala DRM, které už delší dobu bylo připraveno ve firmwaru inkoustových tiskáren OfficeJet. Znemožnila tak využití neoriginálních náplní a vysloužila si hlasitou kritiku.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře
No Man’s Sky vyšetřována kvůli klamavé reklamě No Man’s Sky vyšetřována kvůli klamavé reklamě
Vypadá to, že zájem o hru No Man’s Sky jen tak nevyprchá, jen ten zájem nebude takový, jak by si její tvůrci přáli. Advertising Standards Authority ve Velké Británii už prošetřuje to, co lidé z Hello Games slibovali i slibují a co hra opravdu poskytuje.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek