www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

NVIDIA: Gears of War 4 zdarma ke GTX 1070 a 1080

NVIDIA: Gears of War 4 zdarma ke GTX 1070 a 1080
, , aktualita
NVIDIA si připravila novou nabídku, s jejíž pomocí chce vylepšit prodeje svých grafických karet GeForce GTX 1070 a 1080. Už nyní tak platí, že ke každé takové kartě dostaneme hru Gears of War 4 zdarma. Ta ale ještě není na trhu.reklama
Nabídka hry Gears of War 4 zdarma platí od včerejšího dne a týká se výhradně karet GeForce GTX 1070 a 1080 nové generace Pascal, což jsme tak trošku mohli očekávat. Na akci Gamescom 2016 byla totiž tato hra ukázána, jak běží v rozlišení 4K na počítači s GPU Pascal a model GTX 1080 byl prohlašován za ideál pro hraní této hry ve zmíněném rozlišení a ostatně i GTX 1070 by to měla zvládnout.

Gears of War 4 také bude jedna z prvních her distribuovaných v rámci nabídky Xbox Play Anywhere. To znamená, že když si koupíte verzi pro PC, budete si moci hru zdarma stáhnout také pro Xbox a naopak. To bude platit i pro verzi, kterou dostaneme zdarma ke kartám firmy NVIDIA. A mimochodem se budou moci na PC a Xbox One používat stejné uložení pozice, ukazovat se budou dosažené úspěchy a k dispozici budou stejné odemčené prvky. Pokud máte vhodný monitor a rychlé připojení, můžete se v následujícím videu podívat na to, jak bude Gears of War 4 vypadat v rozlišení 4K.


Samotná hra přijde na trh 11. října, takže za necelé tři týdny a potřebovat na ni budeme sestavu s alespoň Core i5-3470 na 3 GHz či ekvivalentní procesor, 8 GB RAM a kartu úrovně GeForce GTX 750 Ti, což má stačit na Full HD. Nepřekvapí pak, že jako ideální konfigurace je uvedeno PC s procesorem Core i7-4790K a grafikou GeForce GTX 980 Ti nebo 1080.


Hru zdarma dostaneme nejen k samotné zakoupené kartě GeForce GTX 1080 či 1070, ale také k nově zakoupenému desktopu s jednou z nich a případně k notebooku s jejich mobilní verzí. Nabídka platí pro hardware nakoupený do 20. října. Další informace najdete v odkazu na zdroj aktuality.

Zdroj: NVIDIA
Nejpopulárnější grafické karty
reklama
Nejnovější články
Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech
Ve spotřebitelském sektoru jsme už mnoho let odkázáni na 1Gb/s Ethernet, což se má brzy změnit. Můžeme se těšit až na propustnost 5 Gb/s, přičemž té bude možné dosáhnout na stávajících kabelových rozvodech.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů
NVIDIA s představením generace Pascal odstartovala také kontroverzní program, když začala vydávat na trh karty série Founders Edition. Ty mnoho výrobců vidí jako snahu slíznout smetanu, ale tak to prý není.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím
Společnost HP nedávno k nelibosti mnoha svých zákazníků aktivovala DRM, které už delší dobu bylo připraveno ve firmwaru inkoustových tiskáren OfficeJet. Znemožnila tak využití neoriginálních náplní a vysloužila si hlasitou kritiku.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře
No Man’s Sky vyšetřována kvůli klamavé reklamě No Man’s Sky vyšetřována kvůli klamavé reklamě
Vypadá to, že zájem o hru No Man’s Sky jen tak nevyprchá, jen ten zájem nebude takový, jak by si její tvůrci přáli. Advertising Standards Authority ve Velké Británii už prošetřuje to, co lidé z Hello Games slibovali i slibují a co hra opravdu poskytuje.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek