www.svethardware.cz
>
>
>
>

NVIDIA nabízí podsvícené můstky pro SLI

NVIDIA nabízí podsvícené můstky pro SLI
, , aktualita
NVIDIA si pro moddery připravila menší perličku v podobě podsvícených můstků pro zapojení více karet v režimu SLI. Tyto můstky budou navíc ladit s originálními chladiči vybraných karet GeForce.reklama
Pokud si tedy rádi vylepšujete svůj počítač i z vizuální stránky a není vám líto za příslušné doplňky platit, můžete se podívat na nové SLI můstky, které nabízí přímo společnost NVIDIA. Ta je nabízí ve třech podobách, a to pro konfigurace dvou karet ve dvou délkách a pak jeden pro zapojení třech karet.

Můstky pro 2-way SLI přitom přijdou na 30 amerických dolarů a za velký můstek pro 3-way SLI dáme o deset dolarů víc, přičemž si musíme připravit ještě peníze za poštovné.

Není to tedy zrovna levná legrace, která nám navíc krom sladěného vzhledu můstku a karet samotných nepřinese nic opravdu užitečného. Můstky jsou kompatibilní s referenčními verzemi následujících karet. Kompatibilitu s nereferenčními kartami NVIDIA neřeší, ale pro ty ostatně tyto můstky ani nejsou určeny.
  • Nvidia GeForce GTX 770
  • Nvidia GeForce GTX 780
  • Nvidia GeForce GTX 780 Ti
  • Nvidia GeForce GTX TITAN
  • Nvidia GeForce GTX TITAN Black
  • Nvidia GeForce GTX 970
  • Nvidia GeForce GTX 980

Co se týče LED pro podsvícení loga uprostřed můstků, pak ty budeme moci ovládat pomocí nástroje LED Visualizer, pro nějž potřebujeme mít nainstalovaný software Google Experience verze 1.7 nebo novější.

Zdroj: Hexus.net
Nejpopulárnější grafické karty
reklama
Nejnovější články
Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence
Velké světové technologické společnosti Google, Microsoft, Facebook, Amazon a IBM se rozhodly, že vytvoří partnerskou organizaci, která bude sledovat a usnadňovat vývoj technologií umělé inteligence. Co to znamená?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity
Kanadská společnost D-Wave si nárokuje prvenství jako prodejce komerčně dostupného kvantového počítače. Podívejme se na to, co má v rukou nyní, neboť se pochlubila s modelem využívajícím 2048 quibitů.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta
Již nějaký ten pátek víme, že NVIDIA se chystá po generaci GPU Pascal přijít s čipy Volta. Ty ještě v případě grafických karet zdaleka nejsou aktuální, ovšem to NVIDII nezabránilo představit nový produkt Xavier, který je na GPU Volta postaven.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky
USB Implementers Forum oznamuje nový standard pro využití moderního konektoru USB Type-C. Jedná se o USB Audio Device Class 3.0, který má posloužit jako hlavní řešení pro připojení rozličných zařízení.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  3 komentáře
Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu
Společnost Samsung nedávno představila své nové produkty, ale při té příležitosti se také rozpovídala o své vizi budoucnosti SSD. Jak mají tedy tato úložná zařízení postupně nahrazovat pevné disky a co jim k tomu pomůže?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře