www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

NVIDIA plánuje přidat ke kartám Witcher 3 zdarma

NVIDIA plánuje přidat ke kartám Witcher 3 zdarma
, , aktualita
Aktualizováno: Společnost NVIDIA už oznámila, že chce podpořit prodeje svých karet GeForce GTX 900(M) tím, že k nim přidá zdarma hru Witcher 3. Akce NVIDIE už je oficiální a startuje právě dnes.reklama
Aktualizováno: NVIDIA dnes skutečně oznámila, že třetí díl Zaklínače je připraven zdarma pro čerstvé majitele desktopových grafik GeForce GTX 980, 970 a 960 plus notebooků s GTX 970M nebo GTX 980M. Akce začíná dnes a dole na blogu NVIDIE je odkaz na spolupracující prodejce. Můžete si tak ověřit, kde se karty s kupónem na dosud nevydaný titul Witcher 3 dají sehnat. Mezi spolupracující internetové prodejce patří Alfa, Alza, CZC a T.S.Bohemia.

Dále pokračuje aktualita v původní podobě.

Informace o novém "bundle" karet GeForce GTX 900 totiž nepřišly na svět oficiální cestou, ale unikly na svět prostřednictvím jednoho obrázku. Ten udává, že The Witcher 3: Wild Hunt, čili již třetí díl Zaklínače, dostaneme zdarma k nové kartě GeForce GTX 960, 970 nebo 980, popřípadě k mobilním GeForce GTX 970M a 980M.

Tyto informace nám odhalí uniklý obrázek, přičemž ten se zmiňuje ještě o podpoře technologií NVIDIA HairWorks nebo APEX pro realističtější zobrazení vlasů, oblečení a také destrukce objektů. Nicméně i tak není jisté, zda NVIDIA skutečně takovou akci plánuje a také nejsou známy žádné další podmínky a informace. Nevíme tedy, kdy má tato akce odstartovat a kdy budou na trhu nové verze karet s příslušným kupónem. Či se snad budeme moci o svou kopii Zaklínače přihlásit i zpětně? V to ale nedoufejme.

Ovšem pokud to vyjde, pak by měla NVIDIA přispěchat s oficiálním ohlášením již brzy, neboť třetí díl Zaklínače přijde na trh již brzy, a to 19. května. Bude pak trvat, než se naskladní nové verze karet, přičemž nyní by dle stránek výrobce měla ještě platit akce Pick your Path, díky níž si můžeme vybrat jednu z her The Crew, Assassin's Creed Unity, nebo Far Cry 4. To ale platí pouze pro karty GeForce GTX 980 a 970 (plus mobilní verze).

The Witcher 3 bude jeden z nejnáročnějších titulů na hardware, o čemž vypovídají jeho požadavky na systém. Přinejmenším byste měli ve svém počítači mít Core i5-2500K (3,3 GHz) či Phenom II X4 940 a ekvivalentní, GeForce GTX 660 či Radeon HD 7870 (DirectX 11) a 6 GB RAM. Doporučené specifikace pak zahrnují Core i7-3770 či AMD FX-8350, GeForce GTX 770, Radeon R9 290 a 8 GB RAM. Cokoliv nad tím je bonus.


NVIDIA samotná již využila nového Zaklínače minulý týden na GDC, aby mohla demonstrovat své konzole NVIDIA Shield. Podívat se na to můžete v přiloženém videu, když se posunete na 11:30.

Zdroj: Hexus.net

Nejpopulárnější grafické karty
reklama
Nejnovější články
Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC
Společnost Nanoxia už na Computexu 2015 představila svůj 'NanoXia Project', který připomněla ještě také letos na Gamescomu. Jeho výsledkem je skříň Nanoxia Project S označená za hi-end skříň pro HTPC sestavy.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov
Astronomové mohli sledovat vůbec první případ hvězdy, která byla tak masivní, že přeskočila stádium supernovy a rovnou se zhroutila do podoby černé díry. Můžeme tak mluvit o první zaznamenané neúspěšné supernově.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu
Elon Musk má se svou společností SpaceX velké plány. Vývoj znovupoužitelných raket vede k hlavnímu cíli: dobýt rudou planetu. Na včerejší konferenci Making Humans a Multiplanetary Species Elon Musk představil své plány.
Dnes,  aktualita, Kateřina Hoferková,  1 komentář
Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou? Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou?
Můžeme se těšit na novou generaci základních desek se socketem AMD AM4, která bude určena pro procesory Zen i nová APU BristolRidge. Na dvě takové se už můžeme podrobně podívat, na svědomí je má společnost Gigabyte.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře
Nissan ProPILOT Chair: jak sedět i ve frontě Nissan ProPILOT Chair: jak sedět i ve frontě
Ve firmě Nissan někoho napadllo, že by se dal využít systém ProPILOT vyvíjený pro autonomní vozidla i jiných způsobem. Vytvořil tak autonomní židle, které se mohou se svými pasažéry řadit do fronty.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek