www.svethardware.cz
>
>
>
>

NVIDIA rozdává ke kartám nové AAA hry

NVIDIA rozdává ke kartám nové AAA hry
, , aktualita
NVIDIA se rozhodla odstartovat další akci, v jejímž rámci bude rozdávat hry zdarma jako bonus k zakoupeným grafickým kartám GeForce. Akce dostala označení Bullets or Blades, které vystihuje nabídku dvou AAA titulů.reklama
Pokud se tedy chystáte pořídit si novou grafickou kartu, můžete se zaměřit na novou akci Bullets or Blades, pokud se tedy chystáte ke koupi výkonnějšího modelu GeForce. V nabídce jsou dva tituly, z nichž si můžete jeden vybrat, a to Assassin's Creed Syndicate a Tom Clancy's Rainbow Six Siege. První z nich přijde na trh 19. listopadu ve verzi pouze pro Windows a druhý dorazí až 1. prosince i ve verzích pro konzole.

Assassin's Creed Syndicate vyvíjí Ubisoft Quebec a Tom Clancy's Rainbow Six Siege zase Ubisoft Montreal, čili dva různé týmy pod stejnou firmou. NVIDIA uvedla, že s oběma úzce spolupracovala na tom, aby jejich hry dobře pracovaly na grafických kartách GeForce. V novém Assassin's Creed bude například využito osvětlení scény pomocí NVIDIA HBAO+ a také tu je podpora technologií NVIDIA PhysX, MFAA a TXAA. Něco podobného nabídne i Rainbow Six Siege.

Kupóny pro stažení jedné z těchto her tak najdete u výkonnějších modelů GeForce, a to GTX 980 Ti, GTX 980 nebo GTX 970. To platí i pro nové notebooky s GTX 970M nebo lepší. Nabídka je prý časově omezena a kódy UPlay vyprší s koncem tohoto roku. O omezení nabídky počtem dostupných klíčů se ale nikde nemluví.

Zdroj: TZ NVIDIA
Nejpopulárnější grafické karty
reklama
Nejnovější články
Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže
Na samotném začátku tohoto měsíce explodovala raketa Falcon 9 společnosti SpaceX a ta se od té doby snažila zjistit především to, co tuto nehodu způsobilo. Nyní už to vypadá, že "viník" byl nalezen, a to héliová nádrž.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody
Ani samořízeným vozům se čas od času nevyhne nehoda, ale naprostou většinu z nich způsobí řidič běžného automobilu. Nejinak je tomu i v případě poslední nehody, která je nejspíš jednou z největších, do jaké bylo zapleteno SUV od Googlu.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars
Společnost SpaceX má s ohledem letů na Mars velice ambiciózní plány, do nichž spadá také využití silnějších motorů, než jaká má dnes k dispozici. Jedná se o vyvíjený Raptor, který byl nyní vůbec poprvé vyzkoušen.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019 AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019
Nyní je aktuální generace APU Bristol Ridge, ale my už se můžeme podívat do budoucnosti, kde se rýsují již 7nm APU založená na procesorové architektuře Zen Plus. Jde o Gray Hawk chystané na rok 2019.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit
Agentura Reuters přinesla zprávu, že Twitter vyjednává s hned několika technologickými společnostmi a hledá mezi nimi tu, která by jej byla ochotna koupit. Není to ani tak moc překvapivé vzhledem k tomu, jaké finanční výsledky Twitter má v posledních letech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek