www.svethardware.cz
>
>
>
>

NZXT Phantom 240: elegantní bílá skříň za rozumnou cenu

NZXT Phantom 240: elegantní bílá skříň za rozumnou cenu
, , aktualita
Společnost NZXT se rozhodla obohatit svou skříňovou sérii Phantom 240 o nový model, který chce zaujmout především svým oblým designem s výraznými křivkami a také kontrastem černé a čistě bílé barvy.reklama
Nový Phantom 240 tak v podstatě navazuje na původní model NZXT Phantom, který má také mohutné plastové nástavby a kombinuje oblé tvary a ostré hrany. Nový Phantom 240 ale přeci jen vypadá lépe, alespoň pokud lze posoudit z několika dostupných fotografií.

Phantom 240 tedy přináší svěží nový styl doplněný o velké boční plexi, skrz něž budeme mít výhled na zdroj, základní desku a příslušné komponenty. V dodávce se také budou nacházet dva nové skříňové ventilátory FN V2 o velikosti 120 mm. Ty slibují v porovnání se starším modelem nižší hlučnost.

Do skříně se vejdou dva přední 120mm ventilátory, jeden zadní a dva další nahoru. Máme tu také odnímatelné diskové šachty, což je u lepších skříní již standardní vlastnost dovolující instalaci velmi dlouhých karet. Každá šachta je vybavena šuplíky pro tři pevné disky nebo SSD.

Celý interiér skříně je nekomplikovaný, umožní nám vést kabely za trayem pro základní desku, který je dostatečně velký na to, aby se na něj vešly základní desky ATX s plnou velikostí a ještě nějaké místo zbyde. Nakonec tu máme přední porty USB 3.0 plus dvojici 3,5mm audio konektorů.

Skříň má dorazit na trh již brzy v bílé barvě (alespoň prozatím), a to za 70 dolarů, čili v přepočtu cca 1400 Kč.

Zdroj: techPowerUp
Nejpopulárnější skříně
reklama
Nejnovější články
Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem
Univerzita Cardiff pracuje na algoritmu, který umožní vyhledávání nenávistných příspěvků na Twitteru a především jejich spojování s reálnými trestnými činy. V budoucnu by tak policie mohla snáze předpovědět výbuchy násilí spojené například s rasismem.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik,  1 komentář
Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI
Sám šéf FBI James Comey se nedávno nechal slyšet, že má webovou kameru na svém notebooku přelepenou kusem pásky. Dělá to prý pro svou bezpečnost a doporučuje stejný krok učinit i všem ostatním.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu
Alstom se pochlubil prvním osobním vlakem využívajícím vodíkové palivové články. A nejedná se o žádnou technologii daleké budoucnosti, moderní jednotky začnou brázdit německé koleje už koncem roku 2017.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Biostar má svou první myš, levný model AM2 Biostar má svou první myš, levný model AM2
Společnost Biostar známe především jako výrobce základních desek a grafických karet, přičemž v tomto ohledu patří vedle firem Gigabyte a Asus mezi trpaslíky. Nyní se tato firma rozhodla, že zavede výrobu i počítačových myší.
23.9.2016,  aktualita, Jan Vítek
Google otevřel vývojářům VR platformu Daydream, ale zatím chybí smartphony Google otevřel vývojářům VR platformu Daydream, ale zatím chybí smartphony
Tento týden došlo k vydání VR SDK 1.0 pro platformu virtuální reality Google Daydream. Vývoj aplikací tak může naplno začít ještě předtím, než se na trhu objeví více než jeden podporovaný smartphone.
23.9.2016,  aktualita, Jáchym Šlik