www.svethardware.cz
>
>
>
>

NZXT S340: barevné, levné a elegantní skříně

NZXT S340: barevné, levné a elegantní skříně
, , aktualita
Společnost NZXT se rozhodla uvést na trh nové barevné skříně S340, které spadají do jejího low-endu a jsou dostupné za cenu pod 70 USD. Respektive budou, až přijdou na náš trh. Těšit se můžeme ale nejen na barevné detaily.reklama
Skříň NZXT S340 byla představena již loni na podzim a nyní ji doplní i dvě nové verze s modrým a červeným zbarvením na vrchní části předního panelu. Povrch barveného povrchu bude lesklý, ovšem jinak je celý panel černý a matný. Původně byla skříň S340 k dispozici buď jako celá černá nebo naopak celá bílá, čili počet jejích verzí se rozrostl na čtyři.

Samotná skříň tak není zbrusu nová, ale na našich stránkách jsme se jí ještě nevěnovali, což dnes napravíme. Jde o model s jednoduchým designem, ale přesto vybavený několika zajímavými prvky. Jde třeba o barevný panýlek v interiéru, který v podstatě nahrazuje diskové a mechanikové šachty nebo panel oddělující pozici zdroje od hlavní části skříně. Jde tak o podobnou skříň jako je nedávno testovaná NZXT H440.

Není tak divu, že do této skříně nebudeme moci nainstalovat kupu disků a mechanik. V případě mechanik to tedy není ani jedna, pro pevné disky tu máme dvě pozice pod vodorovnou přepážkou a pak tu jsou ještě dvě 2,5" pozice vedle sebe přímo na přepážce nad pozicí zdroje. Tato skříň je tak uzpůsobena tak, abychom do přední pozice mohli snadno nainstalovat až 280mm radiátor vodního chlazení. Další 120mm nebo 140mm se vejde nahoru a jeden 120mm dozadu. Namísto radiátorů můžeme samozřejmě nainstalovat jen ventilátory.

Co se týče volného místa pro komponenty, skříň S340 je kompatibilní s deskami Mini ITX, Micro ATX a ATX, karty mohou být dlouhé až 364 mm (334 mm s nainstalovaným předním radiátorem), procesorový chladič až 161 mm vysoký a mezi trayem a pravou bočnicí je přinejmenším 17mm mezera.

Celá skříň má rozměry 200 x 445 x 432 mm, hmotnost mírně nad 7 kg a vepředu je vybavena dvěma audio konektory a dvěma porty USB 3.0. S340 budou i jako Color Edition na evropských trzích k dispozici brzy, ovšem cena v eurech bude bohužel stejná jako v dolarech, čili 70 euro.

Zdroj: techPowerUp
Nejpopulárnější skříně
reklama
Nejnovější články
Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence
Velké světové technologické společnosti Google, Microsoft, Facebook, Amazon a IBM se rozhodly, že vytvoří partnerskou organizaci, která bude sledovat a usnadňovat vývoj technologií umělé inteligence. Co to znamená?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity
Kanadská společnost D-Wave si nárokuje prvenství jako prodejce komerčně dostupného kvantového počítače. Podívejme se na to, co má v rukou nyní, neboť se pochlubila s modelem využívajícím 2048 quibitů.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta
Již nějaký ten pátek víme, že NVIDIA se chystá po generaci GPU Pascal přijít s čipy Volta. Ty ještě v případě grafických karet zdaleka nejsou aktuální, ovšem to NVIDII nezabránilo představit nový produkt Xavier, který je na GPU Volta postaven.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky
USB Implementers Forum oznamuje nový standard pro využití moderního konektoru USB Type-C. Jedná se o USB Audio Device Class 3.0, který má posloužit jako hlavní řešení pro připojení rozličných zařízení.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  4 komentáře
Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu
Společnost Samsung nedávno představila své nové produkty, ale při té příležitosti se také rozpovídala o své vizi budoucnosti SSD. Jak mají tedy tato úložná zařízení postupně nahrazovat pevné disky a co jim k tomu pomůže?
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  3 komentáře