www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

NZXT uvádí skříň s designem od Razeru

NZXT uvádí skříň s designem od Razeru
, , aktualita
Společnost Razer se rozhodla, že na trh vyšle počítačové skříně, ovšem ne však přímo své modely. Namísto toho nabízí pod programem Designed by Razer, aby ostatní výrobci prodávali skříně s jejím designem.reklama
První společností, která využila programu Designed by Razer, je známá NZXT, která již na trh vyslala řadu vlastních modelů. Její skříň založená na návrhu firmy Razer se má dostat na trh příští měsíc, a to s cenou 150 USD, čili cca 3000 Kč.

Ve skutečnosti jde o poupravenou skříň NZXT H440, která byla představena již na začátku tohoto roku a označena byla za přelomovou. Je pravda, že představila nějaké novinky, ale o nic přelomového se rozhodně nejednalo, ale to můžete posoudit sami na základě uvedené aktuality.

Razer se podepsal především na výběru barevné kombinace, kde samozřejmě využil svůj obvyklý odstín jasné zelené barvy, a to i pro podsvícení prostoru pod skříní. Společně s ní pak dostaneme tři 120mm ventilátory FN V2 umístěné vepředu a jeden 140mm ventilátor stejné řady v zadní pozici. Dále tu máme přední a spodní prachové filtry, podporu jednoho 280mm nebo 360mm radiátoru pro vodní chlazení v přední pozici, stejně velkého v horní pozici a jeden se také vejde dozadu (140/120 mm). Pro SSD či HDD tu máme celkem osm pozic a mezi podporované formáty základních desek patří Mini-ITX, Micro-ATX a ATX.

Specifikace pak hovoří o dvou předních portech USB 3.0, stejně tolika USB 2.0, jednoho mikrofonního portu a jednoho sluchátkového. LED podsvícení si budeme moci pomocí tlačítka vypnout. Co se týče programu Designed by Razer, více se dozvíte v odkazu na zdroj článku.

Zdroj: TZ Razer
Nejpopulárnější skříně
reklama
Nejnovější články
Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence
Velké světové technologické společnosti Google, Microsoft, Facebook, Amazon a IBM se rozhodly, že vytvoří partnerskou organizaci, která bude sledovat a usnadňovat vývoj technologií umělé inteligence. Co to znamená?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity
Kanadská společnost D-Wave si nárokuje prvenství jako prodejce komerčně dostupného kvantového počítače. Podívejme se na to, co má v rukou nyní, neboť se pochlubila s modelem využívajícím 2048 quibitů.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta
Již nějaký ten pátek víme, že NVIDIA se chystá po generaci GPU Pascal přijít s čipy Volta. Ty ještě v případě grafických karet zdaleka nejsou aktuální, ovšem to NVIDII nezabránilo představit nový produkt Xavier, který je na GPU Volta postaven.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky
USB Implementers Forum oznamuje nový standard pro využití moderního konektoru USB Type-C. Jedná se o USB Audio Device Class 3.0, který má posloužit jako hlavní řešení pro připojení rozličných zařízení.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  4 komentáře
Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu
Společnost Samsung nedávno představila své nové produkty, ale při té příležitosti se také rozpovídala o své vizi budoucnosti SSD. Jak mají tedy tato úložná zařízení postupně nahrazovat pevné disky a co jim k tomu pomůže?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  3 komentáře