www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

O Skyrimu vyjde celá série knížek

O Skyrimu vyjde celá série knížek
, , aktualita
Každý hráč zná nebo aspoň musel slyšet o Skyrimu, o slavné hře teď byla napsána kniha, která se zaměří na historii, přírodu, hrdiny nebo na draky. A očekává se dokonce série knížek od Bethesdy.reklama
Skyrim si popularitu získává různými způsoby, v první řadě samozřejmě hrou jako takovou, potom různými předměty souvisejícími se hrou nebo moddingem, který se obzvláště chytnul. Už je tomu přes tři a půl roku, kdy se Skyrim dostal na pulty obchodů, ale ještě ani zdaleka nekončí, Bethesda nám, fanouškům tohoto herního titulu, nachystala překvapení v podobě série knih.

Celkově by se mělo jednat o tři knížky, které jsou taktéž známy jako "The Skyrim Library", tedy jako Knihovna Skyrimu. První knížka má vyjít 23. června, zatím ji je možno předobjednat, ale bohužel jen v anglickém jazyce. O české verzi zatím nebyla žádná zmínka.

Co bude série vůbec obsahovat? Bude krásně ilustrovaná obrázky ze samotné hry, z ní tam budou repliky postav nebo historie. Samozřejmě se v ní objeví i základní informace k titulu včetně map nebo popisu postav, příšer i draků.

První knížka s názvem The Skyrim Library Vol 1: The Histories bude mít v anglickém originále 232 stran a bude v tvrdém vázání, letos by měla následovat ještě dvojice knížek, aby zakončila trilogii. Možná se dočkáme i překladu, ale pravděpodobnější varianta je, že by to byl spíše fanouškovský překlad.

Zdroj: Bethesda
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům
Tým amerických vědců z Northwestern University vyvíjí flexibilní kostní implantáty, které jsou vyráběny pomocí technologie 3D tisku. Tyto implantáty mohou pomoci například i v rozvojových zemích.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková
Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech
Ve spotřebitelském sektoru jsme už mnoho let odkázáni na 1Gb/s Ethernet, což se má brzy změnit. Můžeme se těšit až na propustnost 5 Gb/s, přičemž té bude možné dosáhnout na stávajících kabelových rozvodech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  7 komentářů
K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů
NVIDIA s představením generace Pascal odstartovala také kontroverzní program, když začala vydávat na trh karty série Founders Edition. Ty mnoho výrobců vidí jako snahu slíznout smetanu, ale tak to prý není.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím
Společnost HP nedávno k nelibosti mnoha svých zákazníků aktivovala DRM, které už delší dobu bylo připraveno ve firmwaru inkoustových tiskáren OfficeJet. Znemožnila tak využití neoriginálních náplní a vysloužila si hlasitou kritiku.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře