www.svethardware.cz
>
>
>
>

OCZ ZD-XL SQL Accelerator 1.5, PCIe karta pro rychlejší SQL

OCZ ZD-XL SQL Accelerator 1.5, PCIe karta pro rychlejší SQL
, , aktualita
Společnost OCZ, která dnes už patří pod Toshibu, představila novou PCIe kartu, která je určena pro akceleraci práce Microsoft SQL Serveru. Bude se vyrábět ve třech různých kapacitách a má nahradit pomalé HDD disky.reklama
OCZ uvádí na trh nové PCIe karty OCZ ZD-XL SQL Accelerator 1.5, což je kombinované řešení hardwaru a optimalizovaného softwaru pro co nejrychlejší práci Microsoft SQL Serveru. Karta využívá PCIe rozhraní a obsahuje flash paměti o celkové kapacitě 800 GB, 1,6 TB nebo dokonce 3,2 TB.


OCZ ZD-XL SQL Accelerator 1.5


Karta může pracovat jako lokální úložiště dat, jako SAN i jako obojí zároveň. Pomocí optimalizací dosáhla společnost OCZ až 22násobného počtu transakcí za minutu ve srovnání s pevnými disky HDD. Jako SAN se pak výkon tohoto řešení zvýšil pětinásobně. Karta dále umožňuje zefektivnit přístupy k dalším SSD diskům. Cena 800GB varianty začíná na $2950.

Zdroj: www.computerworld.com
Nejpopulárnější pevné disky
reklama
Nejnovější články
Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže
Na samotném začátku tohoto měsíce explodovala raketa Falcon 9 společnosti SpaceX a ta se od té doby snažila zjistit především to, co tuto nehodu způsobilo. Nyní už to vypadá, že "viník" byl nalezen, a to héliová nádrž.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody
Ani samořízeným vozům se čas od času nevyhne nehoda, ale naprostou většinu z nich způsobí řidič běžného automobilu. Nejinak je tomu i v případě poslední nehody, která je nejspíš jednou z největších, do jaké bylo zapleteno SUV od Googlu.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars
Společnost SpaceX má s ohledem letů na Mars velice ambiciózní plány, do nichž spadá také využití silnějších motorů, než jaká má dnes k dispozici. Jedná se o vyvíjený Raptor, který byl nyní vůbec poprvé vyzkoušen.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019 AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019
Nyní je aktuální generace APU Bristol Ridge, ale my už se můžeme podívat do budoucnosti, kde se rýsují již 7nm APU založená na procesorové architektuře Zen Plus. Jde o Gray Hawk chystané na rok 2019.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit
Agentura Reuters přinesla zprávu, že Twitter vyjednává s hned několika technologickými společnostmi a hledá mezi nimi tu, která by jej byla ochotna koupit. Není to ani tak moc překvapivé vzhledem k tomu, jaké finanční výsledky Twitter má v posledních letech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek