www.svethardware.cz
>
>
>
>

Office 2016 pro Windows přijdou 22. září

Office 2016 pro Windows přijdou 22. září
, , aktualita
V přespříštím týdnu začne Microsoft nabídnout novou verzi kancelářského balíku Office, která nese označení 2016. Nejdříve se dočkají běžní zákazníci a ti, kteří využívají licenční balíčky, si počkají do 1. října.



reklama
Office 2016 pro Windows tedy přijdou na trh už za několik dní, čili to znamená konec vydávání předběžných verzí a procesu vylepšování tohoto softwaru. Microsoft přišel s první předběžnou verzí pro veřejnost již v květnu a vývojáři měli Office 2016 k dispozici ještě dříve. Těmto verzím pak někdy v průběhu podzimu vyprší platnost a přepnou se do omezeného režimu, aby snad někoho nenapadlo, že si ani nepotřebuje pořizovat konečnou placenou verzi tohoto kancelářského balíku. Uživatelé Mac OS X mají Office 2016 k dispozici již od července, ale možnost jejich využití je vyhrazena pouze předplatitelům služby Office 365.





Mezi klíčová vylepšení a nové funkce patří možnost editovat dokumenty společně s ostatními uživateli, a to v reálném čase, což je tedy funkce, kterou již dávno podporují Office Online. Office 2016 jsou vůbec především o tom, že lépe využívají cloudové technologie, aby umožnili snadné využívání více zařízení pro práci na těch samých dokumentech.





Microsoft se také rozhodl, že představí nový model pro aktualizaci Office, který bude určen pro firmy a organizace. Ty totiž nemají rády, když mají instalovat aktualizace, které nebyly dostatečně otestovány a Microsoft na to v novém modelu myslí. Představil tak novou možnost provádění aktualizací s označením Current Branch for Business, v jejímž rámci se využívá zpětná vazba od uživatelů Office 365 ProPlus. Tento způsob má přinášet celkem tři kumulativní aktualizace Office v jednom roce, které se ale budou týkat pouze případných nových funkcí. Bezpečnostní aktualizace budou ale nabízeny každý měsíc. První build Current Branch for Business je tedy dle zveřejněného plánu chystán na únor a další přijde v červnu.



Zdroj: Hexus.net

Nejpopulárnější operační systémy
reklama
Nejnovější články
Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům
Tým amerických vědců z Northwestern University vyvíjí flexibilní kostní implantáty, které jsou vyráběny pomocí technologie 3D tisku. Tyto implantáty mohou pomoci například i v rozvojových zemích.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková
Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech
Ve spotřebitelském sektoru jsme už mnoho let odkázáni na 1Gb/s Ethernet, což se má brzy změnit. Můžeme se těšit až na propustnost 5 Gb/s, přičemž té bude možné dosáhnout na stávajících kabelových rozvodech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  7 komentářů
K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů
NVIDIA s představením generace Pascal odstartovala také kontroverzní program, když začala vydávat na trh karty série Founders Edition. Ty mnoho výrobců vidí jako snahu slíznout smetanu, ale tak to prý není.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím
Společnost HP nedávno k nelibosti mnoha svých zákazníků aktivovala DRM, které už delší dobu bylo připraveno ve firmwaru inkoustových tiskáren OfficeJet. Znemožnila tak využití neoriginálních náplní a vysloužila si hlasitou kritiku.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře