www.svethardware.cz
>
>
>
>

OKI ES9541: první LED tiskárna s pětibarevným tiskem

OKI ES9541: první LED tiskárna s pětibarevným tiskem
, , aktualita
OKI se pochlubilo svou vůbec první LED tiskárnou, která tvoří své výstupy pomocí pětibarevného digitálního tisku CMYK+1. Kromě základních čtyř složek tak obsahuje i pátou, která může být buď bílá, nebo lak.reklama
Model OKI ES9541 je tiskárna formátu A3++ a patří mezi tzv. produkční tiskárny. Slibuje nízkonákladový pětibarevný tisk CMYK+1 s využitím bílé barvy nebo laku a dokáže vychrllit až 50 stran za minutu, což se tedy týká formátu A4.

OKI svou tiskárnu ES9541 doporučuje především menším grafickým studiím, které jí mohou nahradit "nákladná digitální nebo litografická tisková zařízení", jak udává Josef Klingerze společnosti Oki Systems.

Použita je zde víceúrovňová digitální LED technologie pracující v rozlišení 1200 x 1200 dpi. Podporována jsou pak média s gramáží do 360 g/m2 jednostranně a 320 g/m2 oboustranně s rozměry papíru od A6 po SRA3. Díky přímému průchodu papíru ale můžeme tisknout i dlouhé reklamní bannery, konkrétně až 1,3metrové. Tiskárnu je možno volitelně ovládat softwarovým ripem EFI Fiery XF 5.0 a při barevné správě lze využít ICC profily.

Pro ovládání je k dispozici barevný LCD displej s úhlopříčkou 11 cm, k dispozici je také vysokokapacitní spotřební materiál až na 38000 stran a bezplatná 3letá záruka se servisem u zákazníka.

Zdroj: TZ OKI
Nejpopulárnější tiskárny
reklama
Nejnovější články
Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence
Velké světové technologické společnosti Google, Microsoft, Facebook, Amazon a IBM se rozhodly, že vytvoří partnerskou organizaci, která bude sledovat a usnadňovat vývoj technologií umělé inteligence. Co to znamená?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity
Kanadská společnost D-Wave si nárokuje prvenství jako prodejce komerčně dostupného kvantového počítače. Podívejme se na to, co má v rukou nyní, neboť se pochlubila s modelem využívajícím 2048 quibitů.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta
Již nějaký ten pátek víme, že NVIDIA se chystá po generaci GPU Pascal přijít s čipy Volta. Ty ještě v případě grafických karet zdaleka nejsou aktuální, ovšem to NVIDII nezabránilo představit nový produkt Xavier, který je na GPU Volta postaven.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky
USB Implementers Forum oznamuje nový standard pro využití moderního konektoru USB Type-C. Jedná se o USB Audio Device Class 3.0, který má posloužit jako hlavní řešení pro připojení rozličných zařízení.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  3 komentáře
Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu
Společnost Samsung nedávno představila své nové produkty, ale při té příležitosti se také rozpovídala o své vizi budoucnosti SSD. Jak mají tedy tato úložná zařízení postupně nahrazovat pevné disky a co jim k tomu pomůže?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře