Opera 28 přináší synchronizaci záložek

Opera 28 přináší synchronizaci záložek
, , aktualita
Chrome nebo Firefox tuto možnost již chvíli nabízí, Opera ji přináší až ve verzi, která je momentálně ke stáhnutí, a to jak pro Windows, tak i pro další platformy. Jaké budou všechny novinky a co aktualizace přináší?



reklama
Konkrétně se můžeme této nové funkce dočkat na Windows, Linuxu, iOS nebo Androidu. Na mobilních platformách se synchronizace dočkáme díky aplikaci Opera Mini.

K synchronizace mezi zařízeními nebo platformami ale musíme mít účet u Opery, kterým se přihlásíme na všechna zařízení. Celá akce se spustí kliknutím na tlačítko synchronizace. Opera pro jistotu do prohlížeče umístila i nápovědy, takže se uživatel při zakládání účtu a dalších úkonech neztratí.





Bohužel zatím lze synchronizovat pouze záložky. Ale dá se předpokládat, že v dalších aktualizacích přibydou i další možnosti synchronizace.

Mezi další současná vylepšení se řadí například propojení záložek a vyhledávání. Když se bude vyhledávat v řádku adresy, prohlížeč automaticky nabídne stránky, které jsou uloženy v záložkách.

Dále nabídne vylepšení pro uživatele OS X, kde nově přibyde možnost pracovat ve fullscreenu, tedy v okně přes celou obrazovku. Dále aktualizace opravuje drobné chyby. A dále pro uživatele iOS připravila Opera předvyplňování adres na základě dříve zadaných stránek.

Zdroj: betanews.com
Nejpopulárnější operační systémy
reklama
Nejnovější články
Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem
Univerzita Cardiff pracuje na algoritmu, který umožní vyhledávání nenávistných příspěvků na Twitteru a především jejich spojování s reálnými trestnými činy. V budoucnu by tak policie mohla snáze předpovědět výbuchy násilí spojené například s rasismem.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik,  1 komentář
Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI
Sám šéf FBI James Comey se nedávno nechal slyšet, že má webovou kameru na svém notebooku přelepenou kusem pásky. Dělá to prý pro svou bezpečnost a doporučuje stejný krok učinit i všem ostatním.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu
Alstom se pochlubil prvním osobním vlakem využívajícím vodíkové palivové články. A nejedná se o žádnou technologii daleké budoucnosti, moderní jednotky začnou brázdit německé koleje už koncem roku 2017.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Biostar má svou první myš, levný model AM2 Biostar má svou první myš, levný model AM2
Společnost Biostar známe především jako výrobce základních desek a grafických karet, přičemž v tomto ohledu patří vedle firem Gigabyte a Asus mezi trpaslíky. Nyní se tato firma rozhodla, že zavede výrobu i počítačových myší.
23.9.2016,  aktualita, Jan Vítek
Google otevřel vývojářům VR platformu Daydream, ale zatím chybí smartphony Google otevřel vývojářům VR platformu Daydream, ale zatím chybí smartphony
Tento týden došlo k vydání VR SDK 1.0 pro platformu virtuální reality Google Daydream. Vývoj aplikací tak může naplno začít ještě předtím, než se na trhu objeví více než jeden podporovaný smartphone.
23.9.2016,  aktualita, Jáchym Šlik