www.svethardware.cz
>
>
>
>

Ovladače NVIDIA Game Ready budou vyžadovat GeForce Experience

Ovladače NVIDIA Game Ready budou vyžadovat GeForce Experience
, , aktualita
Společnost NVIDIA ohlásila řadu novinek, které přináší software GeForce Experience Beta. Ten existuje již více než dva roky a má pomoci uživatelům najít optimální nastavení pro různé hry, které je šité na míru jejich hardware. Co je tedy nového?reklama
Vedle toho ale GeForce Experience může posloužit také ke sdílení vašich herních úspěchů, ke streamování her do zařízení Shield a také k provádění aktualizací ovladačů. A pokud vždy budeme chtít co nejdříve získat nové ovladače Game Ready, budeme se muset u firmy NVIDIA registrovat pomocí platné e-mailové adresy. Vedle toho NVIDIA slibuje, že registrovaní uživatelé budou dostávat "informace o nových produktech NVIDIA, budou mít šanci vyhrát hardwarové ceny, kódy k novým hrám a získají přístup k betaverzím vyvíjených titulů a k dalšímu obsahu".

Toto tedy zatím platí pouze pro GeForce Experience Beta, ale od letošního prosince se nutnost registrace rozšíří i na běžnou verzi softwaru. Čili pokud budete chtít nejnovější ovladače, které NVIDIA bude připravovat na míru aktuálním hrám, budete muset využít GeForce Experience. Neregistrovaní uživatelé pak budou mít přístup pouze ke čtvrtletně aktualizovaným ovladačům.

Dle informací firmy NVIDIA už dnes probíhá 90 procent aktualizací ovladačů právě pomocí GeForce Experience. NVIDIA také říká, že lidé, kteří na svém počítači s GeForce nehrají, tak alespoň nebudou neustále otravováni častými požadavky na aktualizaci ovladačů, jež je v podstatě nezajímají. Ovšem pak je tu ještě jedna skupina, tedy ti, kteří GeForce Experience nechtějí, a přitom hry hrají a osobně nevidím žádný důvod, proč by si nemohli prostě a jednoduše jako doposud ovladače stáhnout ze stránek firmy.

Když se podíváme na jiné novinky v GeForce Experience Beta, pak ta nabídne YouTube Live Streaming v rozlišení až 1920 x 1080 při 60 FPS a přes Twitch je to to samé. Z PC do zařízení Shield budeme moci streamovat už ve 4K při 60 FPS, a to s podporou 5.1kanálového prostorového zvuku a také Android TV.

Jinak by měl být software GeForce Experience stejný jako dříve.

Zdroj: TZ NVIDIA
Nejpopulárnější grafické karty
reklama
Nejnovější články
Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG
Společnost Warhorse Studios už od roku 2011 pracuje na hře, která bude zajímat zvláště české hráče. Jde totiž o RPG z prostředí samotného srdce českých zemí, a to na počátku 15. století. My se na ni teď podíváme podrobněji.
Dnes,  preview, Jan Vítek
Dell po akvizici EMC posiluje i cloudové partnerství s Master Internet Dell po akvizici EMC posiluje i cloudové partnerství s Master Internet
Serverhostingová společnost Master Internet byla v průběhu léta vybrána jako jedna z prvních pro nový progresivní typ partnerství společnosti Dell sdružující ověřené cloudové a hostingové poskytovatele.
Dnes,  inzerce, PR článek
Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty? Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty?
Jde o dva poměrně nové segmenty trhu informačních a komunikačních technologií, které již teď přinášejí dostatečně zajímavé technologie zákazníkům. Přitom jsme teprve na počátku rozvoje těchto segmentů a přínos příslušných řešení se podle všeho bude stupňovat.
Včera,  aktualita, Michal Hala
V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS
Americký soud potrestal dvaceti lety vězení muže kosovského původu, který měl bez oprávnění proniknout do databází a získaná osobní data poskytovat teroristům z tzv. Islámského státu za účelem vytváření seznamu potenciálních cílů.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik